Říjen 2013

you are a piece of me i wish i didn't need.

31. října 2013 v 20:27 | džindžr |  DŘISTY
čau. měla bych dělat tak tisíc jiných věcí do účta a filozofie, navíc vybírat monology a tak radši píšu na blog, že. vlastně ani nevím, co chci říct. dneska jsem byla nakupovat (pro změnu) a koupila jsem si svetr ve stradivarius a puntíkované triko a tu věc na kozy pod jednorožce. jo trochu jsem teď sama sobě připoměla tu malou tlustou holku, která natáčí na video věci, které jí koupila mamka, jako třeba magnet z pošty za 39,90. už zase smrdím v Praze a nemám tady co dělat. teda mám, ale viz začátek článku. tak radši jen tak bloumám, nevím, co si počít se svým životem a lituju se. a taky poslouchám wish you were here, bcs i really wish you were here, i když by ses tu asi nevlezl. on vlastně není jediný člověk, kterého bych tady chtěla, to je jasný. ale není tu vůbec nikdo a it makes me sad. zjisitla jsem, že jediná věc, která se mi na mě opravdicky líbí jsou moje vlasy. a to ani nejsou moje haha. uvažuju, jestli půjdu zítra na zkoušku, když bych tam stejně jen seděla a čučela. ale tak nějak asi potřebuju program. protože se vsadím, že účtovat určitě nebudu. jsem tlustá. asi mám trochu špatnou náladu a chybí mi kamarádi. to je asi všechno jen ještě jsem zmatená a... atak. panebože, to snad není možný tohleto, už si neumím seriózně pohovořit ani se svým blogem, jsem v koncích.

jsem na pustém ostrově a mám nůž a toaleťák.

13. října 2013 v 17:08 | džindžr |  DŘISTY
Je velmi podivuhodné, že píšu další článek. Dva články ve stejném měsíci? Jo, mám se učit účto, víšco. Nesnáším účto, ale to už jsem asi říkala. V mém novém divadle mi říkají profesionál, dost sranda, vždyť mě nevzali na DAMU. Ale to se změní. Mám teď totiž svou životní roli. Jen mi trochu změnili text, bude hodně dlouho trvat, než se naučím tu změněnou verzi, ve které se mi PŘIHODIL orální sex. Nojo to je hned. Nudím se a proto bych pořád jen jedla, což není dobré, protože takhle si za chvíli sním všechno jídlo, co tady mám. Snažím se aspoň číst Ekonomický styl myšlení (super kniha, kam se hrabou všechny divadelní hry světa!!), ale místo toho čtu své staré články na blogu a říkám si, jak jsem byla hrozně hloupá. Pak si uvědomím, že jsem hloupá stále, ale s tím se asi už nedá nic dělat. Mé nejvíc nejoblíbenější gramofonové náušnice zůstaly v Brně!! :( ale né, že by třeba byly u Peti v bytě, já je nechala v úplně jiném bytě, kde jsem vůbec neměla spát. Ještě, že tam bydlí zelko (tohle je vážně srandovní převracečka) jinak bych opravdu nevěděla komu tam napsat. Proč jsem si je proboha sundala, když většinou s nima spím, když jsem v takovém... neurčitém stavu. Potřebovala bych si vzpomenout na jednu super důležitou věc, která určuje, jak moc jsem byla trapná. To je tím, že vážím 5 kilo, pořád chlastám a kouřím. Nebo taky tím, s kým se tahám teď fakt vůbec nevym. Těším se na svoje narozeniny a na všechna narozeninová přání. A taky na to, až dostanu iPhone. Kecám, ten nedostanu. Je mi tady smutno, chybí mi kamarádi. Jo a mé city jsou zmatené jako lesní včely. Tak.

what is it called | via Tumblr

tenhle dyzajn tady nemůže zůstat.

6. října 2013 v 22:59 | džindžr |  DŘISTY
Shrnutí: za tento rok jsem napsala celkem tři články. Tento útočí na post čtvrtého, ale zatím to nemá jisté. Jsem v Praze na koleji, bez Báry jen s jednou spolubydlící od vedle, co si tady vodí Herba a Herb nosí za pasem pistoli. Jo cítím se bezpečně, asi jako kdybych chodila do třídy s Kevinem. Ve skutečnosti bych se teď měla spíše zabývat ekonomickou english by Bernie a fujfuj účetnictví, které miluju asi tak stejně jako chemii, takže nadevše. Když mě ty podělané příkadky nikdy nevycházejí! Zítra asi vynechám nějakou tu přednášku, už to začíná. Jenže na právo se prostě chodit nedá. Nebo jako dá, ale je to zbytečné, když ten chlap nejde poslouchat a pochopit. Odborné právnické pindy. Bára má zítra narozeninky, tak ji beru na oběd. Z části také proto, že potřebuju nějak zpotřebovat stravenky, ale tak cono. Doufám, že mi na narozeniny někdo koupí tenhle nebo tento čaj od Harney & Sons, moc se mi totiž zalíbil. A navíc by se mi dost hodil k mému červenému puntikatému hrnku od babičky. A taky k misce ve stejném dyzajnu. Ne, nevím, proč píšu jako čubka. Asi proto, že jsem čubka, co na první párty hnedka málem nedojde spát "domů". Když ale žekkšon s lendouka dohromady?! Jako really, tohle si nezasloužím. Každopádně ve středu jedu do Brna a těším se jak něcooo! Chybí mi všichni mí kamarádi, i to, co zůstali ve FM i ti, co šli do Brna a tak. A taky ti, co studují v Anglii a ti, co mají schizofrenii a ti, co píší básně a ti, co jsou na mě hnusní. Mám vytiknutou přihlášku na DAMU, už mi chybí jen asi milion věcí a můžu ji odeslat. Nechci zůstat na téhle podělané ekonomické škole, copak já jsem nějaká ekonomka? Nebo někdy můžu být nějaká ekonomka? Asi těžko, když si na přednáškách čtu divadelní hry. To mi připomíná, že zítra si musím zajít vyzvednout 200 monologů, juchůů. Som taka šťastná. Kecám, jsem smutná a chtěla bych pít skořicový čaj. A hrát nějaké pořádné divadlo. A TAKY bych chtěla nový mobil, abych mohla fotit na instagram. A novou profilovku, tahle už mě rozčiluje, nemám na ní zrzavé vlasy. A já jsem přecy zrzavá od přirození, žejo. Jsem smutná a jdu spát.