Červenec 2012

i got style and i got ass.

9. července 2012 v 19:42 | džindžr |  DŘISTY
čau ahoj Týna napsala článek, tak já teď musím taky. Nepříjemná věc je, že nemám o čem, protože jsem u babičky na Čeladné a mám vypič klávesnici, na kterou nejsem vůbec zvyklá, takže každé slovo píšu nejméně dvakrát. Mám hlad a čekám na palačinky. Chtěla bych všechno oblečení v pastelových barvách. S tím, jaké kousky si kupuju, se mi to už brzy splní. Nesnáším drýskaan, asi mu napíšu na zeď taky nějaké pusinky a srdíčka jako jeho přítelkyně, co nejsem já. A ona není ani blonďatá, takže na ni nemám píseň doprdelepráce.
Vlastně jsem ještě ani nezapsala svoje postřehy ze sweetsenu, čistého festivalu, po kterém zůstal neuvěřitelný bordel a na kterém se zaručeně hulilo a fetilo ve velkém. Potkala jsem se s kdysikamarádem, kterému jsem neřekla ani drž hubu a on mi neřekl ani ahoj jak se máš, takže zůstáváme dále kdysikamarádi. Líbala jsem se s márou, ale nikdy si nezvyknu na to, že je sobecká děvka.Takových je koneckonců více.
Chtěla bych být štíhlá a mít moc peněz, ale jsem líná cvičit, žeru jako prase a nechce se mi pracovat, co mi poradíš? Smiř se s tím, že budeš tlustá a chudá. Tlustá a chudá zároveň. Ifyouknowwhatimean. Je mi líto, že jsem si nekoupila ty hodně vysoké boty. Možná přemluvím dědu, ať mi je koupí, ale otec mě asi zabije, protože 'nemáme nafukovací sklep!'
teď se mi to zveřejnilo a nebylo to dopsané, no boží věc. Potřebuju dokonalého muže, nebo aspoň téměř dokonalého muže, nebo muže, který není děvka. Achjo, nesplnitelná mise.