Červen 2012

i'm tired of pretending.

28. června 2012 v 21:25 | džindžr |  DŘISTY
Quotes_card_love_quote_waves_miss-ed1a28815c83682a8f74b3ad68d9cb06_h_large

he looks like sex.

27. června 2012 v 17:49 | džindžr |  DŘISTY
čau ahoj, nechodím do školy a ani jsem nebyla dneska v Ově v zákulusí Národního divadla moravskoslezkého, protože moc často chodím na záchod a to není pozitivní jev a dost blbě se s tím někam chodí. Jsem z toho smutná a Len si určitě myslí, že jsem zrádkyně, protože ona tam jela hlavně kvůli mě a já pak nejela no pojeb. Ale zas tak moc to nevadí, však si tam jednou zahraju. Teď se spíše mocinky moc těšinkám na zítra, až mi přijdou moje frajerské brýle Vans, které byly drahé jak piča (v Americe stojí tak o polovinu míň), ale jsou prostě k sežrání. Moc ráda bych si k nim z aukra koupila i boty Vans, ale neumím si kupovat boty bez vyzkoušení, protože mám obě nohy široké a jednu delší než druhou. Sad story. Tak bych chtěla aspoň nějaký nový přívěšek na krk, nejlépe relikvie smrti, ale ty jsou dost drahé, tak se snažím něco jiného vymyslet na fleru. Je to docela těžké najít něco, k čemu si můžu vymyslet příběh. Ten mám ke všem přívěskům na krk, víš jako srdce na správném místě atak. Konkrétně o tomhle jsem vyprávěla drýskovian a ten mě velice podpořil, jak jinak.
Pevně doufám, že do víkendu bude můj zažívací trakt v pořádku a já budu moct jít někam mezi lidi. A ne že mi budou volat z hygieny, že musím do karantény, protože mám smrtelnou infekční nemoc, která vyhubí lidstvo. Někdo by pak o tom mohl napsat film, kdyby nebyli všichni mrtví haha. Jo nebylo to vtipné.
Dneska se mi zdál sen, moc si ho nepamatuju, jako všechny sny, ale byla tam hubená anča (hustý co) a taky můj užnekámoš. V tom snu jsme se usmířili, škoda, že ne i doopravdy. Protože jsem si vzpoměla, jak říkal moje jméno a tak ho už nikdy nikdo neřekne, protože nikdo nemá tak omghlas a obří pusu, kterou vždycky hrozně kroutí, když mluví. Nebo dělá jiné věci. Třeba kouří jsem myslela. Drž už hubu. Takjo.
Jestli se nic nepokazí, budu mít nejhezčí vysvědčení za celý gympl, z čehož bych měla opravdu radost a ne jenom z materiálních důvodů, nejsem přece zlatokopka. Teď jenom pro něj dojít a neposrat se z toho. If you know what i mean.
Potřebuju nový díl glee projectu, aby mi mamka vyprala oblečení (třeba můj overalek ze kterého mi leze podprda a zadek), víc nového oblečení, nevypadat na školních fotkách jako.. prostě hrozně, jíst jiné věci než rohlíky, suchary, piškoty, rýži a kuřecí maso, aby mi bratr vždycky hnedka nevypil celou colu, najít super zrzavou barvu, která se mi nevymyje po týdnu, jahody a kočku. Je mi moc líto, že jsem nemohla hlídat tu pajurovu, může za to moje kočkofóbní rodina achjo.

všichni chlapi jsou stejní. kdo ti říkal, ať je vyzkoušíš všechny?!

9. června 2012 v 23:16 | džindžr |  DŘISTY
179907_465683406779979_949106382_n_large
Já je chciiii!
Nepůjdu na vysokou školu. Jo prostě nepůjdu, protože fakt nevím, na jakou. Na DAMU vzali 14 lidí ze skoro 300 takže bitch please. Rozhodně nebudu schopna napsat do přihlášky cokoliv, co by mi nějak pomohlo udělat dojem. Možná tak 'hraju' ochotnické divadlo s mým úchylným bývalým profesorem češtiny, je to opravdu hardcore. Hm cool story bro. Možná bych mohla jít na VŠE, docela lákavá nabídka, ale musela bych do Prahy sama samotinká, když chcou všechny moje přítelkyně do Brna. A v Brně? ESF kam půjde hádej kdo, jo žekkšon. Nerozumím tomu, tak moc jsem si přála se ho konečně zbavit a jo zbavím se ho tak na rok a pak se třeba dostanu na ESF a omg budu s ním zase chodit na stejnou školu. Je to hnus, ze kterého vyplývá jen to, že prostě nepůjdu na vysokou školu a budu zametat chodníky. Těším se.
Dneska je to trapas, protože je sobota a já sedím doma, protože nemám kamarády. Byla jsem akorát tak běhat, což mě neskutečně vyčerpalo, fyzička jak prase. Nesnáším módní průmysl, který tlačí na holky jako jsem já, aby byly štíhlejší i když nejsou tlusté, rozumíš ne. Chci být jako ty holky na wesrdíčkoit, prostě hubená s plochým břichem a těma ostatníma věcma. Je to smutné, protože si nedovedu představit, že bych třeba měla jíst zdravě a dietně brrr.
Další smutná věc je můj dosavadní a nejspíš i budoucí výběr 'partnerů'. Napadlo mě to při prohlížení fotek od jájsemnejlepšíavásignoruji. Příště by to chtělo někoho s menším egem než mám já. Což není zas tak těžké, když si vezmeš, že moje ego je skromě řečeno velké, ale ne, já vždycky najdu někoho s ještě větším. OMG to snad není možný tohleto. Začínám z toho rozjímaní být trošku smutná, asi na to seru. Ještě ti řeknu, že drýsekan (nejtrapnější příjmení na světě) je pěkná piča, velký čurák kokot debil kuřbuřt lhář pičus, hrozné hovado a to jen proto, že existuje a treats me like a stranger, nesnáším ho, ať zemře. Ať zemřou všichni, nesnáším je, posrané dementy. A z Pati vyroste lendaka, vypadá jako on zamlada. A to je vše, milé děti. Jo ještě jsem zapoměla říct, že všechny nesnáším.

Dlouháni u žen bodují nejvíc. Bitch please! :D

2. června 2012 v 21:34 | džindžr |  DŘISTY
1371290-9-1338658275517_large
čus. Už mám opsané všechny sešity do školy, jsem fakt hustě dobrá. Vlastně mi ještě chybí matika, což je asi největší hovno, ale tu si asi nechám na zítra, protože už mě bolí ručička a protože bych při jejím opisování potřebovala i trochu přemýšlet, abych pak z písemečky nedostala špatnou známečku a na vysvědčení troječku. Jo jsem vadná. A nesnáším školu v čele s chemií, opravdu nerozumím tomu, proč mí rodičové stále doufají, že budu doktorka. Leda hovno. Dneska jsme byli s rodinkou na oběd, jakože ke dni dětí, dala jsem si superpálivou pizzu, byla moc dobrá a moc pálivá i na mého otce ha. Pak jsme jeli do Karolíny, což byla docela osudová chyba, protože tam byl 'koncert' finalistů Hlasu, kteří nebyli vidět a dělali hrozný kravál. Ale byli jsme v kině na Muže v černém tři, což byl dost dobrý film, předčil má očekávání. A potom jsme byli shánět boty pro mého bratra a můj tatíček si asi potřeboval dokázat svůj respekt a koupil mu dvoje, ve kterých Kuba zaručeně nebude chodit, dokonce mu to i řek. Puberta.

Potřebuju jet k moři! Ne první potřebuju zhubnout tak pět kileček, potom jít nakupovat někam, kde mají všechno, co chci, i když nevím, co to je (jo jsem ženská) a pak až jet k moři. Awww jen se válet a opalovat a pít drinky. A měla bych se nechat potetovat. Ještě sice nevím, co si nechat vytetovat ani kam, ale už vím, že něco by to chtělo, to je fakt. Ale ze všechno nejvíc potřebuju kočičkůůů i kdybych se měla upčíkat k smrti! Je to smutné, nevím, co s tím, mamka mi ji nedovolí, asi budu muset počkat, až budu velká fňuuuk. Joo teď jsem si vzpoměla, kšonžislavovi (tuhle skomoleninu by nikdo najít nemusel, nemyslíš) jsem nakonec poslala super suché a milé přání k narozeninám a on mi suše a mile odepsal dík. Milujem se. A dneska má narozeniny kámošmára, ale tomu už jsem stvořila moc hezké přání a rozhodně ne suché, protože si myslí, že nemám malé prsa a že jsem pravá zrzka a to člověka potěší. Ne kecám, chcem mít akorát koitus.

Mám ráda takové to duševní souznění s Amy Winehouse, protože ona píše písně více méně o mě, asi jsme sestry. Hodily by se mi stejně dlouhé vlasy, jako měla ona dík. A nutně potřebuju jít příští víkend kalit, jdeš se mnou? Už jsem totiž dva týdny nebyla omg. Sice jsem ušetřila jak cyp, ale nuda, chybí mi opilá společnost a dělání hovadinek. Ještě jsem si vzpoměla na jednu věc, kterou nutně potřebuju a jsou to růžové cigarety, protože to je ten nejbožejší styl ze všech božích stylů! Jo jsem vadná.