Květen 2012

all you need is love.. and a cat. no just cat.

31. května 2012 v 22:16 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_m4ulq7ag351rws9ppo1_500_large
prý mám napsat článek. Kéž by to bylo tak jednoduché. Rozepsala jsem jich za posledních pár dní asi tak deset (kecám, tak tři) a ani jeden jsem nedopsala, takže je velmi velká pravděpodobnost, že nedopíšu ani tenhle. Sad story. Žekkšon má dnes narozeniny, ani nevím, jestli mu chci popřát. Musela bych mu totiž jedině napsat zprávu, protože nějak jakože zmizel se seznamu mých přátel, a z toho nejsem zrovna odvázaná. Moc se těším, až je bude zítra slavit někde kdekoliv a bude tam Leni a já ne, protože jsem děsně nemocná a umírám atakdále a to bude už úplný konec našeho 'přátelství'. Na to, jak je mi úplně ukradený dokážu popsat až moc místa. Jen se prostě nemůžu rozhodnout, jestli vážně chci se s ním už nikdy nebavit. ALE jelikož věřím na osud (pravděpodobně), tak zastávám názor (pravděpodobně), že jestli se spolu bavit máme, tak se spolu bavit budem i kdyby nevímco. A stačí.

Zítra pořád nejdu do školy a je to sranda, protože nebudu na náhradní písemku z chemie ani na normální písemku ze zsv a čákpol bude nejvíce nadšený, což mě samozřejmě nesmírně těší. Jenže já jsem pořád hrozně nemocná, težký průběh angíny, vysoké horečky no však to znáš. Hrozně moc nechci do školy. Vím, že je to už jen málo dnů, ale do těch málo dnů se napasuje nejvíce písemek a všeho a kdybych měla zaručené, že z ničeho nebudu mít troječku, tak je mi všechno úplně jedno, jenže takhle. Právě mi došla chuť psát, sorry.

you don't know me bitch.

17. května 2012 v 19:46 | džindžr |  DŘISTY
574638_413287522023262_100000260525040_1516623_1578623800_n_large
Jsou věci, které mě upřímě neuvěřitelně vytáčí. Například referátek do chemie o jakémkoliv chemickém závodě v ČR (jo mega nuda na entou), místo kterého si radši napíšu článek. Chemie smrdí nejvíc na světě, těším se, až se jí zbavím. Další věc jsou vztahovační lidé, kteří si myslí, že se svět točí jen kolem nich a nikdo nemá lepší věci na práci než je sledovat a mluvit jen o nich. OMG. Další věc je krása nesmírná profilovky odbarvené blondýny. Myslela jsem si, že Ondřej má vkus, když jako byl se mnou, ale očividně jsem jen nějaké vybočení z hlouposti, tuposti a škaredosti. Sad story. Další, a zatím poslední, odbarvená blondýna johy je stále ve šťastném vztahu se sajmonem, což už není tak ubíjející jako vztah výše zmíněné. Ovšem pozoruju u sebe určitě známky přemostění, tzn. už to tak nehrotím, protože ondřej není bůh, nýbrž debil. Husté zjistění. Těším se zítra na letní hity, snad se kvalitně opiju, však proč nepít tři dny v týdnu žejo. A to ještě nevím, co bude v sobotu. Hlavně se těším na přístí víkend, bude jupíček volný barák a jupíček pišta akce a jo, bude tam žekkšon. S tím si nebudu zatěžovat hlavu ne asi. Mám totiž nový díl himym (vlastně dva díly v jednom superbombabezvakůl) a můj život už není v takových sračkách v jakých se zdál být. Tak jdu na tu chemku fuj.

she wants to be your girl not one of your girls.

13. května 2012 v 20:55 | džindžr |  DŘISTY
Jelikož Týninka neustále vyžaduje článek, tak jí asi udělám radost, i když to poslední, co se mi chce, je sdělovat své pocity ostatním. Nevermind. Poslocuhám drumečky, protože vymývají mozečky. Jsem ráda, že jsem pořád kamarádka se sajmonem, i když větší kamarádka je s ním spíše johana, ale to není zas tak podstatné. Podstatné je, že odbarvéné blondýny se proti mě spikly a kazí mi úplně všechno, hlavně teda vysněné vztahy. Aspoň, že Soko mi rozumí a zpívá o tom píseň. Mimochodem, jak to, že je dneska neděle a já musím zítra do školy omg? I když jsem si udělala díky Majálesu prodloužený víkend, stejně jsem naprosto znechucena. Stejně už tam asi nechci jet, protože tam byla tak půlka republiky a prach z celého světa, kterým jsem pak měla zanesené celé plíce. Snad jen ta zvířata byla boží jako vždy. A taky mě těší, že mám konečně klobouk a nevypadám v něm jak úplný ušák. Do prdele práce, řekla jsem si, že počkám, dokud se s ní nerozejde, protože ho stejně přestane brzo bavit, jelikož je hloupá už od pohledu na fb, ale čekám týden (což mi přijde jako měsíc) a už toho mám sakra plné zuby. A tak já si žiju, nálada na tři hovna. Pokud všechno, co chcete říct vystihuje tahle píseň
pak je to hodně hodně hodně depresující. Pičus. Nakonec snad jen pusinka pro Týnku :*