Únor 2012

don't fuck with her feelings bro.

29. února 2012 v 21:37 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lyn3kq9us11qgppzlo1_500_large
To je asi tak vše, co bych k tomu řekla. Akorát, že to nikdy neřeknu. Špatné vyjadřovací schopnosti sorry kámo. Když jsi v tísni, řekni to písní. Volím Jar of hearts. You're gonna catch a cold from the ice inside your soul so don't come back for me who do you think you are? Nikdz tě nenapadlo, jak moc mi zkomplikuješ život? Že někteří lidé mají i city? Bohužel ne, podle sebe soudím tebe. Už by se stačilo jen zeptat Proč mi to děláš? (čau becc. let the haters hate.)Pro dokreslení situace si pusť píseň. Ale myslím, že je vše jasné. I got mad!

dirty dirty dirty dirty dirty sucka!

8. února 2012 v 21:06 | džindžr |  DŘISTY
300463_171628162912319_119187508156385_358672_7772981_n_large
loško do mě šťouchá a zdraví mě s očima zabořenýma do země. ale už mě aspoň zdraví žejo. ovšam za chvíli ve mě bude vyšťouchaný důlek. a žekkšon už se na mě zase nesměje! mindža.
stahuju si nejnovější díl himym, protože od té doby, co se zakazuje na internetu úplně všechno, neexistuje normální online přehrávač. sad story! a abych se při stahování nenudila, tak jsem napsala petrovi (jo, vím že mě to bude štvát, už teď když píše zpokojení se trošku nadzvedávám ze židle aleco). jo jsem vadná.
tenblonďatý je neskutečný kuřbuřt a ližpič a já jsem na něj skrz fejsbuk použila Lily pohled "od teď pro mě neexistuješ". podrobnosti jsou k vidění na jeho profilu. každopádně, tohle nemám za potřebí, takže čau! až on vyroste, mě už dávno nebude zajímat. prostě nasraná jak mraky.
mám obličej samý jebák, něco jako no jasně, proč bych nemohla mít dalších dvacet beďarů navíc prosím?!
pořád poslouchám jessie j. hlavně do it like a dude nebo who's laughing now a tak. teda teď zrovna píseň, co mi poslal petr. s pusinkou. hey are you okay?
těšíííím se nehorázně, až odjedu tady od těch sraček! it's okay to not be okay.
heeeeeej it's all about guys, dejte mi už pokoj konečně!

fuck yea.

6. února 2012 v 20:46 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lyzjb6lzi11r6ipclo1_400_large
hm?
nelíbí se mi tenhle týden, kdy nemůžu nikam chodit, protože bych mohla být nemocná a taky proto, že se musím učit jako pička.
v horoskopu psali, že si ze mě realita bude tropit blázny (to dělá pořád, proto ji ignoruju) a to, co chci já, dostane někdo jiný. a to teda jako kurva ne!
asi budu chodit s petrem. ne to nebudu, kecám. na to mám ještě pořád něco v mozku. a ne kostku, kterou má klára, protože chce jít skákat na můstky. se sjezdovýma lyžema vtípek. jo už jsem ti říkala tu story, jak jsem koukala na skoky v televizi a představovala jsem si, že tam jednou bude jakub a já tam budu taky, akorát že mezi divákama a budu jeho žena. nůůůůůdááá!
9GAG je nejbožejší sranda na světě!
ten, co hraje Sheldona je gay. hustý.
nemůžu přestat poslouchat fuck me pumps, tynííí!
jsem teď trochu zoufalá z protokolu z fyziky, ale nedá se svítit. dodělám ho zítra ve škole, však je čáás. radši si pustím amy ještě jednou.
škoda, že se někde ztratila moje webka, mohla jsem si taky dělat pohyblivé obrázky na gifyo. možná půjdu někdy na bratrův komp. nebo to seru. to spíš.

tell me how can i date someone with face like that?

5. února 2012 v 19:31 | džindžr |  DŘISTY
čus. poslední dobou mi to nějak nejde, víš. ale musím se donutit něco napsat, protože až zase budu dělat shrnutí, tak si budu nadávat, proč jsem jako víc nepsala, že nevím, co se dělo. takže neděje se nic. celý ten prodloužený víkend jsem tak nějak prozevlila. v pátek jsme byli v kině na kroniku, to už jsem asi psala. v sobotu jsme byli lyžovat na mezivodí a bylo to boží, protože tam bylo jen asi 5,5 lidí, nemusela jsem stát frontu a mohla jsem si zkoušet obloučky. a rozhodla jsem se v alpách naučit carvingový oblouk, takže jsem zvědavá na sebe. no celkově jsem byla hodně doma, nebo jakože s našima, až se mě otec ptal, jaktože nikam nechodím. sad story. ee jo měla bych teď spíše studovat angličtinu, především vyjadřování budoucnosti, protože na to zítra píšem, ale já spoléhám na svůj přirozený talent, víš. psychicky jsem stále stejně nevyrovnaná a nemůžu se rozhodnout, jestli to má nebo nemá cenu. přece jenom mám taky svoji hrdost a nebudu se sakra pořád někoho doprošovat! je to ližpič a kuřbuřt a nesnáším ho, protože mění názor ze dne na den. jednou je úplně zainteresovaný a prýže se snaží a pak je zas no tak když to musí být, tak ti odepíšu. dneska jsme mohli někde jít spolu, jenže on nemá peníze a já ho zvát nebudu, když vlastně ani nikam se mnou chodit nechce. jsem smutňouš, polituj mě prosíím. nejradši bych pořád jen seděla v mcd a cpala se, ale to jaksi nejde, protože nechci zemřít na otravu jídlem z mcd nebo na obezitu. nebo bych seděla na svojí lavičce a kouřila, ale to jaksi nejde, když je milion stupňů pod nulou. já chci jarooo. teda ne, první chci ten týden v alpách, kam se moc těšíím a pak chci jaro. díky. potřebovala bych novou hudbu. sice jsem jí trochu našla, ale je to asi tak pět písní které teď poslouchám pořád dokola a to není dobré. můj dnešní outfit perfektně vystihuje písnička od soko shitty day. zítra píšem z chemie. jak to jako myslíš, chemie? co je to chemie? můj život stojí za hovno a nejvíc za hovno stojí můj sexuální život. shiiiiiit.
zbožňuju ty jeho oči!

her boyfriend is dick.

3. února 2012 v 20:52 | džindžr
seriously bitch, since today i want to date Dane DeHaan. if you have no idea who he is, look at my tumblr. if you have no idea where my tumblr is you are screwed and you'll die. stop this I don't want to copy tynečku, kterou miluje ten, co je prýže krásný, ale není tak moc, jako zajíc, kterému stále říkám tencochodísmakyjí ani nevím proč, a budou spolu chodiiiiiit božíííí! mimochodem tynečku jsem dneska potkala v cinestaru s makyjí, totaly hight no sranda. byla jsem tam na kroniku, což je sjupr film, podívej se na něj. a nejlepší je tam éndrjů (jo, umím to napsat i anglicky, ale zní to tak pretty cool, že to musím napsat tak, jak se to čte. jestli mi rozumíš) i když se zblázní a zabíjí lidi atak, ale to přece nevadí ne.

Včera mi psal zajíc, který je postih největší fakt už, protože chodí s dominikem, který je jeho životní láska. mám ráda gaye, ale fake gays suck! no a zajímal se, proč nemám ráda zajíce, což jako není pravda, ale on nejlepší dedukátor ze všech to tak vydedukoval. a já jsem z toho tak trochu zmatená, protože on se nezajímá. beztak si myslí, že jsem něco jako free bitch a chce mě jen ošoustat! damn. a zjistila jsem, že se oslava v neděli ruší, takže můžem jít ven (i když ven spíš ne, pokud nechcem zmrznout žejo), jenže to bych se ho na to musela zeptat a to by tu musel být. jo jsem v piči.