Prosinec 2011

svět fackuje tě a tak mu to vrať.

25. prosince 2011 v 21:55 | džindžr |  DŘISTY
X_1c624248_large
Já chci kočičkůůůůů! :)))))
Vánoce se povedly. Dostala jsem, co jsem si koupila a ještě nějaké věci navíc, takže se teď třeba můžu trápit epilací nohou. Děkuji ježíšku. Ještě bych prosila o jednu malinkatou maličkost, ať mi vyjdou mé přání na silvestra prosíííím. Jediné, co mě štve, je to posrané jaro, co se tvoří venku! Je sakra pětadvacátého prosince, to mají být všude sněhové závěje a haldy sněhu a tak. A místo toho za chvíli vole začnou kvést sněženky. Nebo machři. A taky trochu závidím bratříčkovi, který dostal htc a foťák, takže je teď mnohem větší husťák než já! A nejradši bych odcvrnkla ikonku sexyholýchzad ze svého fb, protože mě neuvěřitelně nadzvedává ze židle. Achjooo.

Dostala jsem od bratříčka vypálené cd coldplay, takže ho teď poslouchám. Zrovna veselé písně tam nejsou, ale jsou dost hezké, takže to jde. A taky mi babička donesla s menším spožděníčkem fotky z tanečních, tak nad nima teď vzdychám. Sice je na každé pleška nějakého cizího pána, ale co. Když jsme tam vidět my dva mistři tance, tak se to celé zpraví :) Abych tak pravdu řekla, dneska se trošku narušilo moje pevné přesvědčení, že se budu hlásit na DAMU nebo JAMU. Protože pokud nejsi super nejvíc talentovaný a pokud tomu nedáš všechno nebo ještě víc, tak nemáš šanci. Ano je to trošku dvojsečné. Teď, když jsem doma a nemám prakticky nic na práci bych pořád jen spala. Vůbec se netěším, až ty prázdniny utečou a já budu muset do té posrané školy, kde budu psát milion posraných písemek. Ale tím si teď nebudu kazit den, žeáno.

Pořád jsem smutná a je to ubíjející.

sliby se maj plnit o Vánocích.

23. prosince 2011 v 20:40 | džindžr |  DŘISTY
Prosím už dost bylo Havla. Možná jsem hloupá a bezcitná a nevzdělaná, ale já chci pohádky a Veselé Vánoce. Ne pohřeb a státní smutek. Vím, že toho pro nás udělal hodně, že bez něj bychom možná ještě měli komustistický režim, ale prosím, konec už téhleté frašce. Koho zajímalo, když mi umřel děda? Nikoho. To jsem byla mnohem smutnější. To je tak vše, co bych vám k tomuto tématu řekla.

Welcome to Nobody cares. Population 6 billion. A takhle to teď vidím. Někdy mám pocit, že prostě zemřu na smutek. Že to už nejde vydržet. Že už snad nemůže být hůř. Ale né, ono může být hůř. Jsem teď tak trošku na vážkách. Asi budu trávit silvestra u vaška, kde asi bude zajíc. A nevím, jestli se mám těšit a říkat si Budu šťastná, budem spolu chodit nebo se vůbec nemám těšit, protože vždycky, když se těším, tak se to posere. Je to docela těžké, víš. I want a hippopotamus for Christmas.

Dneska jsem byla u Klárky, dát si vánoční dárky a v autobuse do zelinkovic jsem dostala nejvíc šok, protože tam seděl někdo, kdo vypadal jako sajmon, ale naštěstí (bohužel) to sajmon nebyl. Mimochodem mám tak trochu radost, že není tak úplně šťastný, jak by si představoval. Nojo jsem tak trochu nepřejícka, ale kdybych byla šťastná já, tak ať si je pro mě za mě šťastný i on, ale jinak to není spravedlivé a nespravedlnost, tu já nestrpím. Kráva. A vlastně to letos bude po dvou letech první silvestr, kdy s ním nebudu sdílet postel. Možná ji budu sdílet s někým jiným. Nebo taky ne, a místo toho bude brečet brečet a brečet. ACHJO!

good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

20. prosince 2011 v 20:02 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lvigd6ccq81qfoe0po1_500_large
Vždycky, když se rozhodnu, že napíšu, tak už se mi nechce. Asi kouzlo nebo co. Zrovna asi prasku protože jsem nejvíc přejezená a přepitá svařákem, nudlema z kočky a čajem natea citron and bergamond. Jo a taky bounty, přesně v tomhle pořadí. Byl to fajn věčír s Týnouškem, potřebovala bych s ní být pořád, abych byla pořád takhle spokoje (vzniklo náhodou při zkřížení slova spokojená a spoko. spokoje.) Nemám ráda tenhle posraný svět, kde je všechno neuvěřitelně posrané. Kromě poslendí epizody glee, ta je překrásná, ne posraná. Hejj trošku štěstí pro mě, ne ne?! Tak ne. Stáhnu si Brokeback nežené. ♥

objev roku.

19. prosince 2011 v 21:18 | džindžr |  DŘISTY
Jsou fotky, věci a lidi, které bych měla navždycky smazat odevšad. Smůla je, že to prostě nezvládnu.

Proč?

19. prosince 2011 v 20:59 | džindžr
Tumblr_lvogsviprf1qm3shoo1_400_large
Proč je všechno tak hrozně moc posrané? Bohužel, moje předstíraná dobrá náladička je v tahu, nemůžu se přetvařovat věčně. Vlastně jsem si založila nový blog se superkrásným názvem, ale nevím, je to divné. Nesnáším, když někoho k smrti chci a on k smrti nehce mě. Sad story. Kdybych nebyla hnusná škodolibka, tak se ani nezasměju. Let's cry till you die. Jsem hrozně smutná a o ničem jiném to tady není. Dva dny po sobě jsem ve snu umírala. Poprvní na rakovinu a podruhé už nevím. Mimochodem zrovna, když si to moje přýze nejlepší kamarádka ve snu rozdávala s mužem mého srdce. Třeba umřu i doopravdy, protože tohle je nahovno nahovno nahovno. Můžu si vole věřit svým plánům jak chci, ale ony se stejně nesplní a já budu brečet brečet a brečet. KURVA.

sorry bro.

1. prosince 2011 v 20:54 | džindžr |  DŘISTY
11282_large
Jsem největší adept na hight-five. In to face. With a chair. Tohle je fakt hrozné, díky díky nejvíc. Asi jdu brečet.