Listopad 2011

god is writting my love story.

25. listopadu 2011 v 23:27 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_luyd69deqa1r5hnhjo1_500_large
Dále bych vám řekla jen to, že jsem poslední dobou docela zmatená, že jsem dneska viděla Jakuba, že mě balí jeho ne tak hezký bratr, že mě Len nutí nejít s ní do kina, že se mi stýská po Týnce, že bych chtěla jít někam kalit, ale nemůžu, že celý páteční večer dopisuju sešity a stejně mám asi jen tři, takže v této činnosti budu pokračovat celý víkend, že už nikdy nikdy nikdy nechci jít do školy, že se nemůžu dočkat nového dílu himym a glee, že se těším na vánoce a na silvestr, že mám moc ráda kakao, že i vt má holku a já stále chodím s Leem, že potřebuju zimní boty, které nebudou na podpadku a bude v nich teplíčko, že pořádně neumím svoji roli a to za týden hraju a že jsem pinda, co jen klátí gaye. Mimochodem herec, co hraje Barneyho má se svým přítelem fakt rozkošné děti. Jdu poslouchat vypsanou fixu a rozjímat nad zbytečností bytí. A asi se těším na hokej. A jsem ráda, že většina kluků, co se mi momentálně líbí nejsou zajíci. Jen jeden, kvůli kterého nenosím ty hezké ponožky a jehož ocas mám spolu s dalšími třemi ocasy na čepce. I když by tam měly správně být čtyři ale whatever. čus.

Before I die I want to party in Las Vegas!

21. listopadu 2011 v 21:24 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_ld1i4wrxg01qaxsa5_large
Někdo četl články ve kterých jsou poněkud inkriminovaná a celá (!) jména. Jako například pana jsemnejlepšíobdivujtemě nebo pana užšelmartin. Fakt nevím, proč jsem kdysi nebyla tak obezřetná jako dnes, jo jasně kecy, a nešifrovala jsem jména. Navíc je to fakt sranda a někteří to začali dělat po mě, takže cool. Jo jasně jsem skvělá a úžašná a tak vůbec a proto jsem vlastně forevel alone, že. I když alone, spíš by se hodilo slovo čerstvěsingle, je poslední dobou čím dám tím víc, což je mi v některých případech moc líto. Vlastně je mi to líto ve VŠECH případech, nejsem přece nějaká nepřejícka, která myslí jen na sebe pff!

Strašně moc bych chtěla uplést sama sobě francouzský cop! Tady dovednost mě jaksi stále obchází obloukem. Vlastně si neumím uplést ani normální cop, jen takový na bok, ze kterého mi pak vypadnou všechny vlasy a vypadám pak komicky srandovně. Když už tak mluvíme o vypadávání vlasů, tak mi děsně vypadávají vlasy! Asi to bude tím, že nejsou zrovna čerstvě umyté a pořád je nandávám a vyndávám z culíku. Ale je mi jich líto těch vlasů a taky je mi líto mě, protože nechci mít plešku, jsem ještě moc mladá na tyhle srandy! Jen tak mimochodem, proč se lidem na fb líbí jejich vlastní příspěvky? Vždyť když už tam něco dají, tak je snad jasné, že se jim to líbí, jinak by to tam nedávali ne, ne?

Moc se těším na gpb ples. Snad už nebudu muset být Popelka a snad už tam nepotkám žádného podobně vydařeného "prince" (spíš žábu) jako loni. Mohla bych pro změnu potkat nějakého vydařenějšího prince co, co? I když s mým štěstím.. A taky se těším na Vánoce. Sice asi nedostanu moc dárků, ale můžu si jich aspoň hodně přát. Zrovna teď, jo ve svých 18ti letech, píšu dopis ježíškovi a mám na něm samé dobré věci jako třeba svetr s jelenem (sobem nebo podobným zvířetem, rozhodně ne se zajícem!), který je mimochodem děsně těžké sehnat, tak jsem zvědavá, dále velkou hnědou kabelku, tak velkou, aby se mi do ní vešly věci do školy, dále zimní boty do nepohody (nejlépe tyhle anebo tyhlety, akorát že v těch by mi asi trošku táhlo na kotníček), dále žluté silonky nebo štrample (ty mi snad koupí Klárka moc moc doufám), dále knihu, peněženku, dobíjecí baterky a epilátor. Jo tohle všechno už mám vymyšlené 21.listopadu, jsem zvědavá, co všechno ještě vymyslím za ten měsíc.

Zítra večer musím jít na zkoušku, protože je víceméně poslední před premiérou! Už bude akorát generálka a do té se musím naučit všechny věci, které říkám, protože neumím nic a to je bída. Takže zítra si budu pořád jenom číst scénář, ať to na večer umím. No a ve středu už snad půjdu do školy, což nebude nic suprovního, protože budu muset psát a psát a kopírovat a tak podobně. Achjooo. A taky je ve středu hokej a já nevím, jestli je dobrý nápad tam jít, když ještě nejsem tak úplně zdravá. Ale moc bych tam chtěla, jsem přece velká hokejová fanynka. HAHA tomu snad nikdo, kdo to čte nemůže věřit, tak proč si tak vymýšlím! Nechápu lidi, kteří chodí na hokej na hokej.

A anketu o nejsladšího muže planety vyhrává... Cameron Mitchell! ^^

Jediné, co je nesnesitelné je to, že nic není nesnesitelné.

17. listopadu 2011 v 20:18 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_ltkygvsrmf1qgnw0wo1_400_large
Strašně moc bych chtěla napsat nějaký jócool článek, ale není o čem. To, že sedím doma na prdeli pořád pořád a pořád není nic světoborného a článkuhodného protože je tu fakt děsně děsná nuda. Dneska za mnou sice byla Lenička, ale jen na chvilinku. Poslední dobou mám nějak problémy s dorozumněním. Hlavně tedy porozumněním. Čím dál tím častěji se stává, že někdo mluví o voze a já mluvím o koze a pak z toho vzniknou takové komické srandy. Někdy spíše tragikomické, jako moje cesta k Vaškovi a od Vaška a následujícní probrečený sobotní večer. Pretty cool.

Zítra bych měla jít do školy na první hodinu, protože píšem z fyziky a já jsem případ sám pro sebe. To teda nevím, co budu po zítřku. Případa pro sebe nadruhou? Jo je to smrtelné postižení a šíření už se nedá zastavit, do konce života budu dementní, prosím hlavně ne žádný soucit. Já fakt nesnáším, když mám zánět nosohltanu a k tomu zánět průdušnice. Brzy si totiž vykašlu plíce, jako v té reklamě a taky budu muset brzo dohánět všechny ty komické srandy ve škole. ACHJO.

Asi bych trochu už chtěla snížek i když vím, že druhý don po tom, co napadne ho budu z hloubi duše nenávidět. Ale dneska při pohledu do kalendáře jsem zjistila, že za měsíc a něco (na facebooku jsem se dozvěděla, že 38 dní, aspoň k něčemu to je) jsou Vánoce, takže teď na mě tak trošku dýchá vánoční atmosféra a za chvíli si asi začnu pouštět vánoční písničky třeba All I want for Christmas is money. A blížícíse Vánoce jsou znakem ještě něčeho a to je blížící se Silvestr, na který mám docela velké nároky, takže please be kind. Nechci zase brečet nad rozlitým mlíkem. Nebo nad tím, že mlíko vlastně ten večer nebude. A nezajímá mě, že tomu nerozumíš.

Poslední dobou mám divné sny přesně o tom, na co den předtím myslím. To je divné, tak to většinou nebývá. Pamatuju si ale jen dva. V jednom byl hlavní postavou můj přítel Leo, který plnil své přítelovské povinnosti, ale nic moc, byl už starý. To jsme si nedomluvili, proč myslíš, že všude mám jeho mladé fotky, hm? No a v druhém jsem seděla u sebe na lavičce se zaječím bratrem (sranda je, že nikdo neví, kdo to je chá!) a povídali jsme si o různých věcech. Zajímavé, že to, co říkám, vůbec není zajímavé. Nemám ráda, že neumím schovávat své pocity a vždycky ze mě tryskají všemi otvory. Třeba dneska, když jsem Leničce, chtěla v klidu a poklidu (co to je za hovno zase?) oznámit, že jistý pár se rozešel, tak jsem prý u toho zářila štěstím. To není fér, je to velice zdrcující a tak. A vůbec, proč nemám dlouhé vlasy?!

možná bych měl čekat rychleji.

7. listopadu 2011 v 21:07 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lt9x4yyzks1qezzv3o1_500_large
Nesnáším svůj pomalý, posekaný počítač, do kterého brzo kopnu tak, že se rozpadne! A můžu si vytáhnout svůj starožitný historický notebook, to víš žejo. Jsem velice potěšena tím, že si mě Týnka vybrala za vzor v psaní blogových článků. Moc se mi líbí název kluka tencoměignorovalcelýříjenalevlistopadujetolepší nebo tak nějak to bylo, protože je fakt megahustokrutopřísný. Jsem teďka docela smutná, protože milý a něžný přítel si našel přítelkyni a nejsem to já! A to jsem se na něj tak hezky mačkala v autobuse. No dobře spíš nechutně mačkala, víš, jak nesnáším fyzický kontakt s cizími lidmi. Ale taky jsem docela potěšena cizím neštěstím, respektive neštěstím sajmonališejníka, který je nejspíš ve stejně svízelné situaci, co se týče vztahů, jako já. Takže CHÁ!

V pátek jdu s Pájou a asi i dalšími lidmi na fixu. Pokud teda ještě budou zítra lístky žejo. Docela se těšinkám, i když mě děsí představa přeplněného podzemí s velkou pravděpodobností výskytu fyzického kontaktu s neznámými lidmi. Couž. Dneska jsem odmítla pozvání na víno (asi bych měla dodat, že od Klárky), abych se mohla učit asi milionjedna latinských pojmů do posrané bioly a taky trestní a správní právo do posraného zsv, ale naučila jsem se zase posrané hovno. Jo přes hovna jsem tady já. Třeba dneska jsme se s Len v češtině smály naprosto vypatlaným věcem typu dekakanec a tak. Studium na našem gymnáziu docela snižuje inteligenci myslím si. A Len mě dneska potěšila maximálně nejvíc, protože mi donesla vytisknutou fotku mého přítele Lea, takže se na něj teď můžu dívat bez přestávky!

Zítra musím jít do angličtiny, kde jsem minulý týden nebyla, takže docela nevím vocogo, potom se musím učit posranou biologii a posrané zsv a potom musím jít na zkoušku, na kterou se docela těším. Až na to, že zase hovno umím text a že si tam s těmi lidmi nemám co povídat. Ale zítra tam aspoň bude Vendula. Dneska jsem sice neviděla ani jeden díl HIMYM, divné že, ale vymyslela jsem naprosto sjuprkůl sorry bro situaci! Jestli se někdy něco takového stane, tak se první poseru smíchy a pak se poseru nesmíchy nebo tak něco. Dneska jsem měla největší štěstí na světě, protože jsem ve městě potkala mamku, která zrovna šla do drogérie, tak jsem šla s ní a ona mi koupila moji oblíbenou barvu. Chtěla jsem slovo oblíbenou napsat rusky, ale pak jsem zjistila, že to neumím vyskloňovat a na takové prkotiny zítra píšem. Nevermind. No možná není zrovna nejlepší rozhodnutí začít kašlat na školu rok před maturitou, co myslíš. Doma je to dneska večer super rodinná idyla, otec pořád řve, že jsou všichni píče a zkurvysynové a mě je z toho zle. What a wonderful world!

Před sebou neutečeš.

6. listopadu 2011 v 18:44 | džindžr |  DŘISTY
Ahojky ahoj. Trošku tady nepíšu že. Včera jsem třeba smolila článek, když jsem čekala, až mi zavolá Vašek, jestli jdeme na hokej. A on mi pak zavolal, že jdeme a v tom článku nebylo skoro téměř vůbec nic, takže to nemělo cenu ho zveřejňovat. Hokej byl dobrý, sice jsme prohráli, ale to je mi úplně jedno vlastně. Dobře jsem se bavila na účet ostatních, kteří tu hru neskutečně prožívali a řvali po rozhodčím, že je "kurva pruhovaná" a podobně. A byla jsem tam úplná růže mezi trním, což mi celkem vyhovovalo, protože asi všem trním jsem sympatická. Škoda že zajíckuba nemá místo kostky v hlavě mozky. On a jeho bratr jsou úplně stejní bratři, akorát zajíckuba je hezčí a lepší. A mlč už.

Proč jsem dneska nebo včera nezajela do Chicaga?! Byl tam totiž konkurz na další Glee Project, který jsem plánovala vyhrát, což se mi asi už nepovede, že. Jo je to docela smutné. Taky je smutné, že už i vysekanárůžovka má přítele a já stále žádného přítele nemám. Achjo sexyholézáda přišel na fb. Chci ho mít doma prosím. Stáhla jsem si nové album Vypsané FiXy abych byla jakože in. A protože chci na ně v pátek jít, ale ještě nemám lístek a největší problém je, že na ten lístek nemám ani peníze. Krize. Asi bych místo tohoto nesmyslného psaní měla pilně studovat ruský jazyk, jestli z něj chci maturovat, jakože nevím, z čeho jiného bych maturovala. A zrovna teď závidím všem, co mají dneska taneční i když se jim tam třeba jako Páji nechce. Mě se chce!

Největší radost poslední dobou jsem měla z toho, že Barney a Robin se dali dohromady. Ne, můj reálný život mě nezajímá, protože smrdí a dělá mě smutnou. Týninka má strašně hezkou kočičku! Taky chci jednou mít takovou. Až budu mít svůj super skvělý vydisajnový byt. Nejhorší je, když strašně moc chceš na někoho skočit, ale víš, že je to ten nejhorší nápad na světě. Nebo jsi to aspoň usoudila z okolností. Prostě určitě víš, co myslím. Jo a sranda je, že anorektičkacceb se nechala ojet tím, co má o dvacet procent více prstů než normální člověk! A ten teď tvrdí, že to s ní byla nuda. Takové inteligentní expřítele si můžu najít opravdu jen já.

Ty dva víkendy co byla Klárka pryč byly fakt docela dobrá sranda. Protože jsem večer byla vždycky s Vášou, který mě tak kolem druhé hodiny ranní doprovázel domů a to je dost výhodné. Nemusím se posírat strachy ani platit za taxíka. Což se mi teď docela hodí vzhledem k tomu, v jak tíživé finanční situaci se právě nacházím. Už nikdy nejedu do Brna, protože jsem tam utratila asi tak milion peněz. A musím si koupit barvu, protože se mi děsně stýská po mých krátkých zrzavých vlasech. S tou zrzavou to nějak skoulím, ale jestli se přemluvím ke stříhání to nevím. Ani vlastně nevím, jestli chci. Prostě mě jen napadlo, že by to mohla být sranda být zase ginger boy. Je to vyloženě dvojsečné.

Bolí mě lopatka a nechce se mi zítra do školy. Auvajs. Až zase půjdu do musicu, tak se toho krásného barmana, co vypadá děsně arogantně, první zeptám, jestli ten drink není náhodou slaný. Protože Blue Margarita je celá osolená a to prosím není nic pro mě, protože já jsem sladká a vyžaduju jen sladké věci. Třeba sladkého zajícekubu a podobně. Achjo, jsem z toho smutná a chci se obléct a jít zazvonit u nich na dveře. Ale to bych se mohla potkat s jeho otcem, který je prý piča a kterého jsem naposledy nějak zapomněla pozdravit, tak jsem z toho trošku zviklaná.