Říjen 2011

I really wanna fuck you.

27. října 2011 v 20:16 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lt5yz8ixry1r29t5yo1_500_large
Už mi není po včerejšku tak špatně z chlastu, teď mi začalo být špatně ze mě. Klidně bych se mohla stát muzejním exponátem. Nejtrapnější holka světa. Nebo spíš exponátem v zoo, tam bych se rozhodně hodila víc. S tím, jaké jsem neskutečně velké prase, které všechno pozvrací. To, co jsem včera pořád opakovala je pravda nejpravdivější. FUJ. Asi bych neměla poslouchat takové skvěle dojemné písně typu Total eclipse of the heart. Moje srdce je právě totálně zatměné, stejně jako moje hlava a můj žaludek. Takže bych o tom vlastně mohla složit vlastní verzi této písně. Screw it. Mohla bych, stejně jako prýže Bára, napsat knihu HOW TO FUCK EVERYTHING UP. kurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurvakurva!Hlavně, že všichni ví, jaké mám ponožky. Se zajíčkama! Otázka je, jestli zajíčci mají ponožky s hnusnýma pozvracenýma osmnáctkama. I'd rather die without you and I. Potřebuju zmízík na vzpomínky a to teď hned, jinak zemřu na trapnost. PROČ? Vůbec už asi po milionté neposlouchám You and I. Proč si pamatuju jen ty megatrapné věci a podstatné věci? Nemůžu si třeba místo megatrapných věcí pamatovat zbytečné věci? Kurva.

please don't leave me.

20. října 2011 v 20:47 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_l81le0o1d51qd0v72o1_500_large_large
Další z nádherných fotek mého miláčka. Dneska jsem sice prohlásila, že už jsme se rozešli a můj současný přítel je Dr. House, ale to je jen kachna, abychom zmátli novináře. My s Leem se samozřejmě stále nesmírně milujem a Dr.House se zase pořád nesmírně miluje s Cuddyovou. Ne, nechci začít žít ve reálném světě, díky. Radši budu poslouchat Lady Gaga. Jo jsem trapná, zasmějte se mi. Ale je mi líto, že na přátelství s Petrem Panem už je pozdě. Achjó. Už se mocinky moc těšinkám na svoji oslavu, kterou sice ještě nemám ani pořádně zorganizovanou, ale co. Jen by mě ještě jako zajímalo, kolik lidí vlastně přijde, když mi nikdo není schopen odpovědět na fb. Couž. Nemám ráda školu. Škola smrdí. Dějepis smrdí. Písemky z dějepisu smrdí. A tak dále. Vůbec se mi nechce psát, protože se mi vlastně nechce ani myslet. Couž.

still a virgin.

19. října 2011 v 21:30 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lt794w6iqp1qcu28ao1_500_large
Hlavou mi běží jen seznam věcí, které nesnáším. Myslím v podstatě jen na to, jak udělat tu zkurve*ou oslavu, na tu zkurve*ou školu, do které mimochodem zase nic neumím a to zítra píšem z dějepisu, ze kterého chci mít jedna a vůbec netuším, jak to udělám a na zajíce. Mimochodem nikdy mě nanapadlo, že máme s Vaškem stejný sen a to je sex se zajícem. Abychom si rozumněli, nejsme nikde v oblasti zvířátek jo. Lípe bude znít s toyboyemkubou. Navíc jsem si teď před chvíli vzpomněla, že mám umět asi tak milionjedna slovíček do ruštiny a že asi budem psát z matiky, ve které se tak trochu hodně ztrácím. Achjo škola smrdí na miliontouprvní.

Jsem naprosto sociofóbní. Nemám ráda bavení se s cizími lidmi, protože se stydím a nevím, co s nima mám mluvit a navíc úplně nejvíc na světě nesnáším, když se mě dotýkají cizí lidé! Třeba v autobuse, nebo v té nechutné řadě na oběd, kde se na mě všichni tlačí ze všech stran a vůbec jim nevadí, že z toho umírám! I like people, but I feel better if they aren't around.

Jsem nejvíc stará ženská a pěkně mě to štve. I když pár věcí mě na tom neštve. Můžu si dělat co chci, teda aspoň ještě mě zatím nenapadla žádná věc, kterou bych nemohla. A taky můžu kupovat alkohol a cigarety všude, pokud si teda zrovna nezapomenu občanku. Zítra si to jdu ostatně vyzkoušet do Tesca s Týnkou. Těším se na ni a na dárek od jejího otce. A taky se těším na kompletní dárek od Klárky, kterého se asi jen tak nedočkám! Ale vůbec se mi nelíbí, že už je mi tolik let, že už vlastně nejsem dítě, že musím platit třicet ká u doktora, že musím pořádat narozeninovou oslavu, kterou vlastně nevím kde a ni kdy pořádat, ale hlavně, že je událost na fb. Bože! Asi ji uspořádám 22. v Praze a kdo nepřijde má smůlu. Já tam s Klárkou budu! Každopádně důležité je, že potvrzeným hostem je zajíckuba a víc toho ke štěstí nepotřebuj. Jen musím ještě všem dát instrukce, že na toho nesahat, ten je můj.

Nejsmutnější je, že si musím přečíst Raport od Fráni Šrámka. Takže čau.

rudí kmérové a kámoši indiáni.

13. října 2011 v 20:25 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lsxg702txy1qcflelo1_500_large
Čau jak se máš? Líbí se mi ten nový obrázek a celkově celkový nový vzhled mého sjuprblogu. Jasné stručné výstižné. Poslouchám Pink. Pank pičo. Stále neuvěřitelně moc toužím po zajíčkové peněžence z obchodu se strašně složitým názvem začínajícím na a. Těším se do Prahy, snad ho tam najdu a splním si svůj sen. Ještě by to chtělo nějakého zajíčka pro mě i ve skutečnosti. Měla bych si to nějak zařídit. Smůla je, že nejsem schopná najít někoho úžasnějšího než jsem já. Achjo. Rozhodla jsem se, že kvůli svému malému vzrůstu musím trošku porůst aspoň na botách. Jednoho krásného dne se naučím chodit na extravelkých podpadcích a nikdo už se mi nebude moct smát, že jsem malá, chá! Zatím jsem učinila první malý krůček. Koupila jsem si nejbožejší kozačky na světě, které jsou asi na pěticentimetrovém podpadku. Už se těším, až se budu na námraze zabíjet. Jupíček.

Dneska jsem přišla domů, uklidila jsem kuchyň a šla jsem se dívat na HIMYM. Pak přišel otec velmi špatně naložen, seřval mě, jak si to jako představuju přijít a sednout si k televizi, že není uklizená kuchyň, pes má v kotci nasráno a prostě je všude strašný bordel, jakto, že jsi to neuklidila?! Naštěstí byl tak moc laskavý a nechal mě se dodívat na ten dílek, který byl mimochodem moc kůl, protože Barney se líbal s Robin a ti dva se musí vzít a tečka. Mimochodem další dílek Glee bude až druhého prosince a do té doby s největší pravděpodobností zemřu. Takže tak.

Nesnáším školu, protože najednou píšem strašně moc písemek a já mám strašně málo času se na ně učit. Třeba v panidělnik píšem z ruštiny a chemie, která smrdí nejvíc na světě. A já jsem celý víkend ve Vratimově a taky jdu s našima do kina a na večeři slavit svoje osmnáctiny (bůůůůů), takže se budu učit v pátek večer. Skvěle skvělé. Když už jsem tak u toho konce světa, jsem děsně zvědavá, co pro mě má Klárka! A co pro mě vymyslí Lenočka. A co pro mě má Týnčin otec, můj budoucí milenec. Jeden z mnoha milenců. Jo jsem strašně majetnická zlatokopka a co?

Už mám vyřezané znamínko. Byl to úplně nejvíc nejdivnější pocit, protože jsem ho měla umrtvené a nic jsem díkybohu necítila, ale jen jsem viděla, jak mi tam něco řeže a pak šije a že z toho teče krev. brr. Asi nebudu doktor, řekla bych. Zítra jdu na převaz nebo na vytahování stehů, teď si nejsem tak úplně jistá. Uvidí se. A dva týdny teď můžu chodit jen v šatech, sukních nad pas (jo mám jich fakt hodně) a kalhotech nad pas (těch mám snad ještě víc). Takže buď budu vypadat více sexy než moje babička, nebo budu jako bych sem zabloudila tak z osmdesátých let, nebo budu superelegantní paní podnikatelka. Paráda. Ale zas nechci mít jizvu jako jelítko, žeáno.

Včera jsem měla úplně nejvíc postižený stav mysli, o který jsem se musela podělit s Klárkou. Bylo to něco jako chybí mi, proboha, proč by ti jako měl chybět?! Napsala bych mu, ale připadala bych si jako vtěrka, děláš si prdel, proč to tak hrotíš, když nebudeš chtít, tak už ho nikdy neuvidíš. Ale já ho chci vidět a hned a furt, vzpamatuj se, je o dva roky mladší, takže je mu vlastně mentálně čtrnáct, to by byl regulérní babysitting. Chtěla bych ho dostat k narozeninám, to by bylo kůl. A k němu trošku rozumu, možná už by se mi hodil.

One tequila, two tequila, three tequila, floor.

7. října 2011 v 22:11 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lpkz1dinum1qz4d4bo1_500_large
Mám takový pocit, že se mé psaní trošku zhoršuje. Jako že už to není to, co to bývalo. Jenže s tím už asi nic nenaděláš, žeáno. Moc se těším na zítra, protože to bude hustokruťácký partyhard, but not too hard. Smíchám všechen alkohol dohromady a pak se na to ještě zhulím. Jooo. Byla jsem dneska s Klárou a Vaškem u Kláry. Měli jsme tam tedy být čtyři, ale můj nový kámoš zajíc mě zradil a radši zůstal ve Frenštátě, protože prýže musí zítra pomáhat na závodech. Dobře mu tak, zrovna dneska jsem ho chtěla sbalit. Stejně jako vždycky, když jsem s ním, ale tak co. Už vím, proč mi to psaní nejde. Protože moje myšlenky se úplně maximálně rozutíkávají a já pak nevím, co jsem to vlastně chtěla a nemůžu zůstat u jednoho tématu a pak skáču od jednoho k druhému úplně jako p.p.Čákpol. Teď zrovinka bych si dala mojitko a cigaretku. Zítra se moc těšinkám na to prouklízené dopoledne. It sucks. Musím říct mamince, ať do ostravy jedem až přístí neděli, protože tuto asi budu úplně nepoužitelná to tak vidím. Možná že se podívám na HIMYM, jestli se teda neposekám ještě víc než jsem byla doteď. Jo sračka. Jinak se mám fajn, to je tak vše. Pá.