Září 2011

Love doesn't exist.

29. září 2011 v 21:47 | džindžr |  PRDY
Tumblr_lnw1rhvfqe1qblzy9o1_1280_large

Shut up. I wear high-heels bigger than your dick.

29. září 2011 v 21:41 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_ls5ahdowvi1qkflzuo1_400_large
Nemám ráda školu. Nemám ráda trojky z dějepisu a písemky ze zeměpisu na které nic neumím, protože jsem nejlínější veš ze všech veší na celém světě. Mám nového kámoše, jmenuje se Kuba, je mu šestnáct a kupujem spolu poloviční lístky na hokej. Jo já byla na hokeji, to svět se zbláznil. A taky jsem porušila svoje předsevzetí, asi bych si neměla dávat taková blbá předsevzetí. A Lenočka mě za to seřvala a pak mi řekla, že na věku nezáleží. Takže tak. Historie Ameriky? Who cares? Na kuličkovém turnaji jsem skončila osmá ze dvaceti jedné. Nemůžu si stěžovat. Honza mi už zase chváli kusy oblečení. Mám novou podprsenku, která mi prsa stlačuje skoro úplně k sobě, což je sranda, budu jako Veronika. Nejlepší písnička od MCR je v tuto chvíli podle mé soukromé hitparády Sing. To je tvůj kámoš, nebo tvůj zadek? Asi se stanu profesionálním pískačem. Měla bych si prostudovat volební systém v USA, ale je to docela namáhavé, tak nějak nevím, jestli to zvládnu. Klára je největší bulačka fakt. Mech má zase pěkně trapnou profilovku. Zakázala jsem si se dívat na fotky, kde je Ozzy. Jen tak z hecu. Ještě, že je zítra pátek jinak bych asi zemřela nebo tak něco. Už se moc těšinkám, až bude Týnka ve vztahu s chlapcem z klubu šetřílků:) A vůbec se netěším, až mi bude osumnáct, protože budu nejstarší staroch na světě. Ale aspoň na to nebudu vypadat, když už nic. Jo ale těším se na dárek od Klárky, protože mi ho úplně popsala a já jsem úplně natěšená. Jsem zvědavá, co se bude dít zítra. Doufám, že až se jednou rozhodnu nemít vytunelované ucho, tak ten tunel zmizí. Protože jinak budu smutná. I want your love I don't wanna be friends.

Potřebuju tě víc, než květina potřebuje slunce a než slunce potřebuje květinu.

25. září 2011 v 19:50 | džindžr |  DŘISTY
Eileenede-6kn6h4xaf-148817-500-500_large
Zrovna večeřím melounovou žvýkačku. Dobře možná trošku kecám, předtím jsem večeřela i bílý jogurt, ale to vyjde nastejno myslím si. Hledám na wesrdíčkoit nějaký hezký obrázek na téma sad. Slovo hezký je asi poněkud zavádějící. Vrátila jsem se z poněkud hodně moc vyčerpávajícního víkendu. Potřebovala bych ještě tak rok prázdnin. Nebo aspoň one more weekend! Strašně mě svědí obličej, asi mám lepru. Ani nevím, co to je a machruju tady.
Mám svého tiskového mluvčího, který za mě sděluje, že chci sex.
I am not a whore but I like to do it.
A o co bys tam chtěla přijít, na tom záchodě? Mimochodem, záchod je nejlepší místo ze všech nejlepších míst. Pokud teda sedíte na něm a ne na studené kachličkové zemi. Chápu, že to asi moc dobrí nebude. Ale je to dobrý únikový cíl. A dobře se tam brečí. Zase špatně formulované, dobře se nebrečí nikde, ale chápeš, co chci říct ne. Brečí kvůli někomu, kdo vám pak řekne, že by vás objal, kdybyste mu řekli, že brečíte kvůli němu. To jim to člověk musí opravdu všechno vysvětlovat do detailů?
Asi nemám ráda Johany. A taky nemám ráda všechny ostatní holky, které se mu líbí.
(zrovna jsem našla moc dobrý obrázek. A taky k tomu mám moc dobrou píseň, která se jmenuje Bad Romance. Tu určitě znáte, zpívá se tam něco jako I want your love I don't wanna be friends.)
Už jsem viděla první díl nové řady glee! Jsem nejšťastnější. Ne to nejsem, zase lžu a to říkám, že nelžu. A taky se asi budu dívat na HIMYM, protože je to cool. Hlavně Barney je cool.
Za pět minut jsem přišla na své dvě kladné vlastnosti a čtyři záporné vlastnosti. Jak se vidím já, tak mě prý vidí ostatní. Jsem hnusná, jsem hnusná, jsem hnusná, jsi hnusná. A stejně, když mi někdo chválí košili, tak řeknu jo já vym. Když se mě někdo ptá, jestli slyšel dobře, že jsem krásná a inteligentní, tak mu řeknu, že slyšel. Jsem vadná.
Chtěla bych brečet, křičet a kopat kolem sebe zároveň. Ale asi by mě měli za cvoka. Já bych se asi taky měla za cvoka. Ale mě je tak na nic! Poslední dobou mi není jinak než na nic. Kdy už se to změní? I just wanna know the day when I'll be okay. Zítra píšem z angličitny a zeměpisu. Srandička.
Jsem čím dál tím větší introvert a začíná mě to děsit. Jsem něco jako introvert převlečený za extroverta. Nevím, jak to dělám, když se vůbec neumím přetvařovat.
Stydlivka. Naivka. Urážlivka. Sobec.
Přeji si být chlap, mají to všechno mnohem jednodušší.
Život je moc těžký na to, abys jím kráčel sám.
Muži jsou jako voli, prostě voli. A potrefená husa nejvíc kejhá.
Could I commit suicide? No, because I'm so weak.
Tumblr_ls10qhlyde1r0k7alo1_500_large

I wish I knew how to quit you.

20. září 2011 v 15:15 | džindžr |  DŘISTY
(tento článek měl býti zveřejněn včera, ale můj chytrý bratr vypnul internet. takže tak)
Font-grey-i-too-school-text-tomorrow-favim.com-41507_large
Čus bus autobus. Dnešní čeština mi připomněla, že už jsem dlouho neviděla Zkrocenou horu. Asi si přečtu něco o Rimbaudovi a tom druhém nějak na V. A taky se těším na ten filmek. Noco noco, tak jsem úchyl, who cares? Již zítra začíná třetí série Glee! Doufám, že to bude brzičko natitulkované, protože v originále tomu asi budu rozumět hovno. Jo a je mi moc líto, že Chris nevyhrál Emmy. Achjo. Asi tak za hodinu je Haus, musím se dívat, když teď chodí s Cudyovou nebo jak se to píše. Nebo bych se mohla třeba podívat na tu Zkrocenou horu, že. Spermobanky neberou zrzčí sperma, protože o jejich genetický kód není zájem. Já bych ho třeba chtěla, kdybych chtěla mít dítě. Nebo bych taky možná radši chtěla nějakého hnědovlasého hnědookého krasavca, těžko říct. Od zítřka možná budu herečka. A nebo taky ne, že. Podle toho, jestli se budu kužovine líbit. Jako nechci se nijak podceňovat, ale vždycky se mu víc líbila Vendula, to mě trošičku znervózňuje nebo tak něco. A taky mě docela znervózňuje úvaha, ať má na každou dost času. No co už. Hej píšu samé sračky, já vím. Je mi moc líto, že johana s velkýma kozama ho asi nechce. Nebo ho třeba asi nechce nějaká jiná, to je mi celkem jedno, stejně je mi to moc líto. Jo já vym. To už tu bylo. Asi začnu počítat sračky, co píšu. Sračka jedna, sračka dvě, sračka tři, dobre, už mě to nebavka. Vytiskla jsem si první tři stránky divadelní hry pana kahyn kužune, jsem fakt týpečka nebo tak něco.

I wish I was Damian's girl.

17. září 2011 v 22:26 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lr0yqcmumq1r1credo1_500_large
Svět by byl hnedka hezčí. No nic. Zjistila jsem nemilou věc. Že jsem trapná trapička, která kouří a pomlouvá všechny kolem a vůbec nevypadá jako modelka, i když to o sobě prohlašuje. Z toho všeho plyne, že mě proboha nikdo nikdy v historii lidstva nemůže milovat. Jestli sis všiml, že jsem dneska poněkud pesimistická, tak máš sto bodů za postřeh. Ale to nikoho nezajímá, já vím. Proč se věci, když je řekneš, stanou o mnohem skutečnější než byly předtím? Ale kdybys to neřek, tak praskneš nebo tak něco. A někteří se nestarají. Jen slibují. A pak nesplňují. No co už. Mám tu komára, asi ho zabiju nebo tak něco. Dno je dobrý na to aby sis ho prohlíd. Proč já si ho prohlížím tak často? Zajímavé, to co říkám, vůbec není zajímavé. Jak může být někdo, kdo se jmenuje Johana, hezký? Přímo vole krásný, s prsama pod krk a nohama až na zem! Jsem nejhnusnější hnuska, ale pevně věřím, že ho nechce. Ještě jsem se nedostala do té fáze hlavně buď šťastný s kýmkoliv. To je shit fáze. To už je pak moc vážné. Hej vole jsi trapná vzpamatuj se! Kdybys psala seznam pro a proti, tak těch proti máš asi tak milionkrát víc! That's not cool!

Právě, že jsi neudělal nic.

9. září 2011 v 21:48 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lr0h9nw4na1qf84yeo1_500_large
Jsem v docela špatném psychickém rozpoložení. Takže to možná dnes bude trošilinku emo článek nebo tak něco. První si poznamenám ty dobré věci, které mě povzbuzují na duši, abych měla aspoň něco pozvubuzujícího na duši na začátek. The Glee Project vyhrál Damian a Samuel, což je pretty cool, protože Damian je moc velký krasoň. A je trošilinku podobný Luciánovi, ale to mezi dobré věci nepatří, to jen tak mimoděložně. Komár má rovnátka, takže se mu můžu smát, což je velmi povznášejícní pocit. A říká Dáše krávo. Což od něj fakt není hezké, debil. Londýn je nejvíc nejlepší město a jednou se tam přestěhuju. Nebo možná do nějakého menšího anglického města, to se ještě uvidí. A jsou tam krásní kluci, třeba ve Starbucksu a tak. Mám plno věcí z Londýna. Třeba trička a bundu hráčů amerického fotbalu a velké sluchátka asi za šetset a konvičku na šňůrce z luxusního obchodu značky Primark. Mám fotku s Jackem Sparrowem, s mým novým přítelem Leonardem DiCapriem, s kámošem Justinem Bieberem (I love Justin Bieber!), s kámoškou Miley Cyrus a s plno dalšími "lidmi". Povzbuzujícní věci mi začínají trošku docházet. Takže teď ty depresujícní. Štvě mě moje prýže kamarádka, která myslí pořád jen na sebe a svého přítele a mluví pořád jen o sobě a svém příteli. A mě neposlouchá, když bych jí třeba ráda řekla jistou inkriminovanou věc, která je mimochodem taky pěkně depresivní. Nechci chodit do školy. Je to nejvíc nejhorší ústav na celém světě. Prostě shit. Zítra asi nepůjdu na pivní, protože maminka slaví své devětatřicáté narozeniny. Couž. Nevím, jak oslavím své osmnácté narozeniny. Proč už jsem tak stará? Achjo. A proč jsem pořád tak blbá? Achjo. A proč jsem ještě pořád na zajíčky a chci si kupovat peněženku se zajíčkama?! Achjo na miliontou první. Pořád se nemůžu rozhodnou, jestli chci zrzavé nebo hnědé vlasy. Je mi celkem jedno, co chcou ostatní, je to moje hlava. Panudlaždiči došel tabák. To je mi úplně jedno, ale zrovna to napsal na fb. Sára, mamlas a sajmon už prý nebudou chodit do baráčníků. Ještě jsem se nerozhodla, jestli je to dobře nebo špatně. Ale asi spíš dobře, protože čím míň sajmona uvidím tím blíž budu k úplnému zapomění nebo tak něco. Navíc ti dva už stejně nejsou mí přátelé, takže co. Jsem zvědavá, jestli je Klára ještě pořád přesvědčena o tom, že bude jezdit do Vratimova, když je ten Ozzy její nejlepší kámoš. Chci, aby to vyznělo nejvíc ironicky a sarkasticky na celém světě, ale nevím, jak toho na blogu docílit. Who cares. Spadlo letadlo s hokejistama. Je mi to líto, je mi líto hlavně jejich rodin a tak, ale už s tím nic neudělám, takže proč se tím tak dopodrobna zaobírat. Navíc jsem nikdy nebyla kdovíjaký hokejový fanoušek. Chtěla bych na fb nahrát fotky s Londýna, ale nechce se mi. Jedině že by to někdo udělal za mě, což nepředpokládám. Chybí mi nejvíc na světě, jestli mi začne chybět ještě víc, tak zemřu. No dobře, to je možná trošku přehnané, ale někdy si myslím, že se rozpadnu na milion kousků, nebo že chci vytáhnout nože ty rezavý nože z mýho těla ven. Určitě mi rozumíš. Ale nemusíš, nenutím tě k tomu. Myslím si, že je gay. Protože sedí s nohou přes nohu. To dělají jen gayové nebo taťkové. Ne? NE? Je to strašně dvojsečné. Tak dvojsečné, až bych si z toho vytrhala vlasy. Nebo udělala něco podobně hloupého. Kdyby náhodou někoho zajímalo, o kom tady píšu těch milion stupidních věcí, tak se neptejte, protože to stejně nikdy nikomu neřeknu. Proč se mi na přední stránce fb pořád zobrazuje lukášův zadek?! Omg kdo se na to má jako dívat? Asi se budu dívat na The Glee Project, protože tak žiju jinčí život než ten svůj, což je většinou pretty cool.