Srpen 2011

i'm beautiful in my way cause god makes no mistakes.

31. srpna 2011 v 21:14 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lovfmrdksb1qax655o1_500_large
Mám moc ráda Firework od Katy Perry a Born this way od Lady G. Jo vím, můj vkus je zkurven, ale tyhle písničky mi prostě tak nějak sedí na mě. Asi je psaly o mě neboco. Nemám zas tak velké ego, jak by se mohlo zdát. Vlastně jsem trošku v píčince. Ne nejsem zakazuju si v ní být. Zítra jedu do Londýna, v roce 2008 jsem byla na táboře s bratrem od kakšonž a to jsou tak všechny pozitivní věci na tomhle světě. Jinak mě sere raklá, protože je hnusný sobec a vůbec mi nerozumí a prostě jsem myslela, že jí třeba něco dojde, ale jí nedochází nic! ááááá! cítím se, jako kdyby do mě někdo neustále vrážel nože. Nebo tak něco. Chce se mi brečet a hystericky se smát najednou. Chci jet opilá na koloběžče, rozlít si celou vodku a koupat s v hnusně sinicové Bašce. A tak. Prostě partyhard čtyřiever nebo tak něco. A taky chci chlapa samozřejmě. Možná i vím, kterého chci nejvíc, ale to je jen smyšlená smyšlenka takže. Vylížpíč!

Nemohl jsem si nevšimnout, že vypadáš jako moje budoucí holka.

28. srpna 2011 v 18:14 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lqjep256fz1qmtko8o1_500_large
Ve zkratce. Vrátila jsem se z tábora. Bylo to boží a občas i nejbožejší, pokud jsem teda zrovna neměla pěst v puse. Moje myšlenkové pochody nemusí nikdo chápat, stejně jako tenhle článek. Kdo tam nebyl, nezachápe. Zní to trapně, ale je to tak. Moje hlava je čím dál tím divnější, rozumím si snad ještě míň než předtím. Nejlepší byl stejně ploužák s Justinem Bieberem, který nechtěl zpívat Baby a nebyl to můj bratr. A byl dost dobrý, takže by stačil one more week a byl by z něj druhý Kája. Ještěže jsem měla only one week. Trénuju do Anglie, chápej. Joo všichni mi záviďte, už za tři dny jedu! No ale nebudu odbíhat od tématu. Ještě byl dost dobrý ploužák bez hudby na hřišti pod hvězdama s trošilinkou vodky v krvi. Možná trošilinkou více té vodky. Alecouž. Děti nám dávaly zabrat, museli jsme se nějak uklidňovat. Nemám ráda zvyšování hlasu na lidi, ale na některé lidi ho prostě nejde nezvyšovat.But who cares. Řeknu ti tajemství, jsem tak trošku větší žárlivka než o sobě tvrdím, ale to nemusí nikdo vědět. A proto to píšu tady, jasně. Jenže to prostě není fér, víš. Je to fakt shit. Poslouchám hodně Vypsané Fixy a hledám tam odpovědi na mě životní otázky nebo tak něco. Zítra jedu do Vratimova na oběd, snad si ho nebudu muset platit, protože šetřím. Kdo šetří má za tři. A já musím mít nejmíň za pět, protože si toho chci v Londýně hodně moc koupit. Jo a musím někoho přemluvit, ať mi koupí vodku na zítra, jinak jsem na suchu. Achjo můj život je opravdu nehorázně těžký. Ještě dva měsíce a bude to cajk. Budu stará baba a budu vypadat mladě. Jak řekl můj otec Puberťáci tě budou zvát na kofolu a Kláře budou vykat. Už se těšinkám! Ondřej mě chce asi vole nejvíc naštvat, když si píše takové postižené statusy (které mu chytrá Sára postiženě lajkuje) a ještě si dává jako profilovky takové kposrání fotky!
Fňňůůůk!
Facebook se zas asi posral v kině neboco. Za chvíli půjdu k babičce rozjímat nad zbytečností svého bytí. To bude cool.

yes man!

19. srpna 2011 v 22:59 | džindžr |  DŘISTY
Chris-colfer-cory-monteith-corymuitomeu-glee-mark-salling-favim.com-125259_large

I'm a creep, I'm a wierdo.

19. srpna 2011 v 22:58 | džindžr |  DŘISTY
Damain-fun-facts-012_large
Svííííít.
Jakože možná bych měla jít radši spát místo psaní na blog, protože zítra si nemůžu dovolit vstanout v 11. Musela bych na tábor jet s mastnýma vlasama a chlupatýma nohama. A to by nebylo ani trošku cool. Objevila jsem gaye, který je mi úplně nejvíc protivný na světě, protože si myslí, že je nejlepší na světě, přitom to není an trošku pravda. Jo objevila jsem The Glee project na který se teď furt dívám, protože tam všichni zpívají a je to moc hezké. Hlavně teda Damian s Cameronem jsou moc hezcí. A Damian je nejlepší, protože chce být Jessieho holka. Jedu na tábor, kde byla tři turnusy sračka. Už se moc těším, až ji budu mít taky. I přes to, že si budu mýt ruce. Co mám sakra psát, když pořád jen toužím po "slavných" američanech? Na táboře budu hrát královnu a Ozzy mě bude utěšovat. Ale nesmím si dát moc mlíka, jinak si budu myslet, že krtek je Cameron a to by nebylo ani trošku cool. Jo a mám hnědé vlasy, kdyby to někoho zajímalo. Ale to nikoho nezajímá, já vím. Za chvíli tu budu mít asi milion komárů ,takže asi půjdu radši spát nebo tak něco.

Jack fucking Twist

13. srpna 2011 v 22:33 | džindžr |  DŘISTY
Vlastně ani nevím, co psát. Jen že nemám kamarády. A pokud už nějaké mám,tak jsou nespolehliví nebo jejich partneři, na kterých jsou závislí, jsou nespolehliví, nebo jsou to lidi, o kterých jsem si myslela, že jsou kamarádi, ale vlastně nejsou. Nebo teď zrovna nejsou doma a nemohli si se mnou hrát v Bašce. Dlaždič likes moji fotku. nechtěla bych se jmenovat Karel a neumět říct r. Komár má dneska prý nějakou akci. Bratr přijel z tábora, kde mu říkali Justin Bieber a taky že je stejně pomalý jak já. Opět mí kamarádi v milionech uvozovek. Na fb nemůžu vytvořit vztah sama se sebou i když jsem jediná, koho miluju. Včera mělo premiéru Glee ve třidé, ale ne u nás v čr. Pěkný shit. Spinthatshit nebo tak něco. na jednu stranu lidi nenávidím a na druhou je vlastně potřebuju. Je to celé takové dvojsečné. A nutně potřebuju objevit krásnou hudbu, kterou budu poslouchat, jinak zemřu. Udělala jsem si popkorn a mám ho moc a je mi z něho zle. On*řej M*echje největší piča na světě, jen ať to každý ví. Nemám vůbec žádnou pevnou vůli, už se přátelím s komínem. Fb sucks. Těším se do londýna, až mě tam někdo zavraždí. proč někdo, kdo ještě snad ani neměl patnáct nabízí free sex? Zbožňuju Johnnyho Deppa, Heatha Ledgera, Coryho Moteitha, Crise Colfera, Ruperta Grinta, toho, co hrál Yarleho, Johnnyho Rottena ve dvaceti jo a sebe.

Love? No. I prefer vodka.

12. srpna 2011 v 10:43 | džindžr |  DŘISTY
Už mi konečně skončila ta postižená práce! Jsem nejvíc šťastná, protože teď už se můžu jen flákat doma a nemusím vstávat jako největší postiženec v šest hodin a můžu ráno chodit běhat. To mě teda zas až tak moc nebaví, ale zjistila jsem, že už zase vážím strašně moc kilo, takže to jinak nepůjde. Asi se za chvíli zvednu a půjdu do města. Původně jsem hlavně chtěla jít odnést nechat spravit(kurva nevím, co se tam píše!) můj foťáček, jenže jsem zjistila, že vlastně funguje! Takže yahoo. Akorát asi musím do knihovny s knihou, kterou jsem vůbec nepřečetla a chci se jít do drogérie podívat na nějakou hnědou barvu, protože závažně uvažuju o čokoládově hnědých vlasech. Matka říká, že je to nejlepší nápad, ale všichni ostatní mě prý chcou zrzavou, tak nevím. Jestli najdu nějakou nejvíc krásnou, tak to asi udělám a bude.
Tumblr_loxt7xszrj1qgmj0ko1_500_large
Vlastně bych chtěla vypadat jako ona, protože je strašně moc krásná a já vůbec netuším, jak to dělá. A taky ji vlastně klátí Finn, což taky není k zahození. Takže bych asi chtěla i být ona. Jenže to se nestane!

Za měsíc jedu do Londýna, což se teď zdá být vyloženě dobrou volbou podle toho, co se tam děje. Nechci přijít o život nebo hůř o oblečení na ulici. Možná bych radši měla jet do Hollywoodu nakreslit si tam na chodník svoji hvězdu. Good idea. Dneska se mi zdálo, že jsem byla v 100clubu a vlastně to nebyl žádný klub, nýbrž pekárna a vůbec mi to nepřišlo divné. A včera se mi zdálo, že jsem někam šla s cházkoupro a on mi ukazoval svoji rozpíchanou ruku, tak jsem mu dala náplast, ať si to zalepí. Jo a jestli lipo v něčem jede, tak u mě skončil!

Asi budu večer slavit Klářin svátek s kámoškou vodkou. Vlastně nevím kde ani v kolik, ale vůbec mě to nesere. Přišla jsem na to, že nejlepší ze všeho je nemít žádného přítele, protože jsou stejně jen na obtíž. Ať už teď nebo potom. A zajímalo by mě, kdo se tam venku posral, že to tak smrdí. Asi jsem vám chtěla říct ještě plno megamoc důležitých věcí, ale teď zrovna už nevím jakých.
Tumblr_lpoh9hoydu1qhscf2o1_500_large
London's burning! Clash mají zase pravdu nebo co jako.

kunda z ryby.

7. srpna 2011 v 21:27 | džindžr |  DŘISTY
Někdo včera četl článek Kdybych šlápnul do hovna, tak ty konverse vyhodím, což je poněkud znepokojujícní. Snad to zase nebyl džamborův taťka. Ale co, na Brno to v nejbližší době stejně nevypadá, takže. Jo a taky můj blog navštívilo 35(!) lidí, což dost dobře nechápu. Kteří koko*i o kterých nevím tu jako chodí nebo co jako? Jsou to fakt pindy, co jen klátěj psy. Bez urážky, neberte si to osobně.

Jsem nechuťka no a co? Zkrocená hora je skoro nejlepší film, který jsem za poslední dobu viděla. Možná by ji mohli trumfnout Mladí rebelové, protože jsou tak trochu míň gayhot. Ale to je jedno prostě nejkrásnější je, jak se moc milujou jo a vím, je to jen film, který je podle někoho krásný jen prvních pět minut, dokud si to nezačnou nandávat. Ale stejně nechápu, jak to ti herci mohli natočit. Zas píšu sračky, jsem prostě pinda co jen klátí gaye a pojede dělat grupies glee. S Leničkou. Ona má Pucka a já mám Finna a taky Kurta, když jsem ta pinda, co jen klátí gaye. Doufám, že udělá ten party hard u sebe doma, protože to by bylo děsně kůl, protože už jsem se dlouho neožrala jak hovádko. Sice mi není moc jasné, jak se mi pak teoreticky povede vstanout v šest a jít do práce, ale koho to kurva sere? Mě ne.

Vlastně jsem chtěla říct, že mě docela přestává srát můj stav. Jakože forever alone. Jakože jsem to četla u dlaždiče, ale koho to sere. Proč Heath Ledger umřel, můžeš mi to vysvětlit? Je to největší fail (už zase) a největší škoda. Achjo. Nojo původně jsem to chtěla psát tak, aby to dávalo smysl, ale moc se mi to nedaří. Nechci jít zítra do práce! Asi zemřu, ještě že už to jsou jen čtyři dny.

Jo a abyste věděli, tak jsem zase potkala márako a vystřihla jsem si před ním parádní ééééj, ale on mi vůbec nevěnoval pozornost, hrubián jeden! A pak šel kus za mnou, když jsem šla domů a pak radši přešel na druhý chodník, aby nebyl moc nápadný. Jo a Klára vymyslela super teorii, že žekkšon vlastně nemiluje Lenku, ale že miluje mě, ale neví, co si se mnou má povídat, takže si se mnou povídá o Lence a chce mi komentovat statusy, jenže neví jak, takže je komentuje jen když jsou o Lence. To je teda kurva složitá teorie, že vůbec nemůže být pravdivá. Takže pravdu mám určitě já, jako vždy.

Nejvíc ze všeho mám ráda Hollywoodské a Brodwayské herce a nejvíc ze všeho nesnáším všechny ostatní kluky a chlapy. A taky všechny ty lidi, kteří na mě čumí z mě neznámých důvodů. Jo, jsem krásná, ale nehleďte na mě s otevřenou pusou, prosíím! Jo a Luboš vlastně vůbec není tak hezký, jak se mi vždycky zdál. Couž.

Tumblr_l5kingq0ce1qa3csso1_500_large
Je to nejhezčí scéna a jestli někdo říká, že ne, tak mu nevěřte, protože je určitě homofobní. Jo a jestli se vám to někomu nelíbí, tak si polibte zadek;)

I'd rather be at Hogwarts.

4. srpna 2011 v 20:56 | džindžr |  DŘISTY
229703_2120021613834_1644604619_2126119_6759463_n_large
Vypadá to, že mám před sebou náročný víkend, ale už se moc těším. A nejvíc na to, až zítra nějak odkroutím svou osmihodinovou pracovní dobu a půjdu k holičce! A potom taky na sokolíkfest s Alenkou, což bude určitě fest. A tak. Nevím, co naspat, protože se cítím šťastně. No dobře, šťastně je silné slovo, ale spokojeně by se použít mohlo. Poslední dobou potkávám strašně moc známých lidí. Třeba včera jsem potkala kakšonž, když dělal chodník a vypadal u toho tak směšně, že jsem se mu trošilinku vysmála, přiznávám se. Potom jsem taky potkala pár svých dávných lásek (ke kterým se řadí i žekkšon, všimni si toho slova DÁVNÝCH) jako například bodusvo, rianabu jo a taky nejvíc zkušeného sexaře jsemnejlepšíobdivujtemě, který na mě čuměl, jak tele na nová vrata. Asi se mě zase pokoušel sbalit, stejně jako tím knockoutem. Ne nevím, co znamená knockout. Ale vím, že A.Lavigne není v obličeji vůbec hezká z blízka. Zjistila jsem to poté, co jsem na wesrdíčkoit zadala smile a našlo mi to milion jejích fotek. Zajímavé, to co říkám vůbec není zajímavé. Líbí se mi ten textík u Páji na blogu, protože právě takovým textíkem bych se měla řídit, když už nemiluju ondřeje a spolu semhavla a čímkrej už nejsou mí přátelé. No číkrej nikdy nebyl můj přítel, ale who cares. A zjistila jsem, že mám moc ráda Týnku. Tedy já to veděla už předtím, ale vůbec vlastně nevím, co jsem teď chtěla říct. Jože mě nebaví s Klárou řešit problémy v jejím vztahu, protože mě to prostě nezajímá. Když jsme byly tři, tak to bylo mnohem větší lesbení a větší sranda. Myslím si, že už je to zase o velkém hovnu, takže čus bus autobus.

you could love me or not.

2. srpna 2011 v 22:27 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lowdgiv3cd1qf6todo1_500_large

Moc nevěřím té statistice na blog.cézet. Nechci se nijak vytahovat, ale pochybuju, že můj blog navštívilo jen nula lidí. To je blbost, žejo. Už mám po krk práce a dost mě bolí nohy, takže si zítra beru neplacené volno a pozývám Alenku na pohár. Jako je to trochu kontraproduktivní, že místo abych si peníze vydělala, tak je utratím, ale co už, když jí to dlužím. Řekla bych, že žekkšon je celé prázdniny utopený v lihu podle jeho smysluplných statusů na fb. A taky je zamilovaný do Lenky, protože mi komentuje statusy jen když je v nich něco, co se jí týká. A taky se se mnou baví jen s ní nebo o ní. Takže je to jasné! Jenže mě to rozhodně nerozhodí, protože já jsem modelka a pomlouvám všechny kolem. Vlastně i jeho, když to tak vezmeš. Ale nejvíc mého bývalého expřítele (to jako aby bylo jasné, že je to prostě minulost), který vyhrál anketu o expřítele s nejvíce prsty, protože jestli jsou Týnčiny výpočty správné, tak má o dvacet procent více prstů než normální člověk a to už je kurva krize. Spíš teda měl, ale who cares. Chci tak trochu začít žít nový lepší život asi tak po stomilóntéprvní, takže si nikdy nekoupím pakl (jen na chlastpárty, to se nepočítá) a prostě to celkově budu omezovat a taky už se nikdy opakuji NIKDY nezamiluju do žádného zajíce, protože ti suck. S tím také souvisí, že od včerejška nemám ráda ondřeje, protože je to pěkně ulhaný kretén. Jo to je pravda. A nevím, co mají lidi proti pornu. Já se sice na žádné nedívám, ale mohla by to být sranda, kdybych měla s kým. Ale to já co, to já nemám, protože jsem neskutečně ironická a pomlouvačná. A vyhovuje mi to naprosto, díky za optání. Stejně jsou kluci hovada a stojí za hovno. A ti co nestojí za hovno jsou zabraní. Tak jako co to jé?! Chtěla bych mít dlouhé vlasy, takže půjdu v pátek k holičce. Aby pak líp rostly, chápej. Jenže vůbec nevím, jak se nechám ostříhat. Chtěla bych vystříhat vlasy nad uchem, jenže to budu buď vypadat jako kuře nebo jako Linda, pokud mi to vyholí. Ani jedno nechci, bez urážky kuřatům i Lindám. Fakt mám ráda rezavé japonky, vypadají velmi přirozeně. A neříkej, že já mám co říkat, protože já jsem modelka a jestli někdo říká, že ne, tak mu nevěř, protože je určitě panna nebo co a já jsem hubená Jenifer Lopez! a pohřešuju svůj krásný modrý šátek ukradený z lampy v rekreačním středisku na Sardinii. Kdybyste ho někdo někde potkali, okamžitě mi řekněte.
Takhle to chcii! Akorát ještě nevím, jak to z počítače dostanu k holičce. Asi si to budu muset ustřihnout sama nebo co!