Červenec 2011

I think I should marry myself.

30. července 2011 v 21:27 | džindžr |  DŘISTY
Lady Gaga taught me Its okay to be different
Ke$ha taught me to be myself and not care what anyone else thinks
Bruno Mars taught me to do anything for that one person I love
Eminem taught me that life is hard but you can make it through
Taylor Swift taught me not every guy/girl is going to treat me right
Michael Jackson taught me to always love the people around me
Music taught me how to live my life
BUT most importantly:
Rebbecca Black taught me the days of the week

Vlastně jsem chtěla napsat jen kvůli tomu nahoře. Jinak vám nemám moc co říct. Za první se mi totiž nechce a zadruhé poslední dobou nějak postrádám tvůrčí talent. Takže tak. Zítra bratr jede na tábor a já ho jedu s rodičma odvézt, takže uvidím vyvítekoho. Strašně moc doufám, že ho Sára za ty tři týdny sbalí, fakt! Jestli to udělá, tak ji budu nenávidět až do konce svého života a možná i do konce života lidstva. Jo to spíš, to je přiměřenější trest jejímu provinění. Takže je jen v jejím vlastním zájmu, aby to nedělala. Jsem nějaká divná poslední dobou. Asi zase uvažuju o sezeních u psychiatra, ale ještě si to asi rozvážím. Nebo zvážím. Jako na váze, chápej haha. Můj smysl pro humor je značně oslaben. Cítím se jako nočník. JO a víš co by mě zajímalo? Jaktože Fred a George nejsou zrzaví?! To jako byli zrzaví předtím, jenže pak zhnědovlaseli, nebo co jako? Je to záhadná záhada. Kdyby něco, tak jsem Tomáš a jsem z tábora. Ahoj, já jsem Kentán a jsem z Montarži. Sakra špatně, haha. Facku facku facičku. Blíží se pondělí a povinná pracovní doba. Spíš povinná pracovní nuda, řekla bych. S Honzou půjdem někdy na tenis a vůbec to není penis, jak si někteří myslí. Jako ten tenis není penis, Honza penis je, jen pro ujasnění. Ale rozhodně nejsem žádná dobrá hráčka tenisu (vlastně ani penisu), protože se většinou ani nestrefím do míčku. TRAPAS. A ještě větší trapas je, když někdo jede s Dejvem do Tater a dobrovolně! Omg, asi přerušíme styky nebo tak něco. A dejte mi těch dvěstětisíc liber prosím. Ještě jsem chtěla říct, že mi chybí glee a že potřebuju ty nové díly, jinak se zblázním.
Tumblr_lp4or8uipu1qk7y8eo1_500_large

I'm a looser baby so why don't you kill me?

28. července 2011 v 21:03 | džindžr |  DŘISTY
261866_237577559605248_100000590178589_943362_7090486_n_large
Chci, aby ho sežral lev. A aby ten lev sežral i moji hlavu, nebo si ji sním sama. Protože už asi nesnesu ten vztek, zklamání, stesk a všechno dohromady. Je mi z toho zle a nevím, co s tím. Enough of it. Chci, aby mi lev sežral hlavu, jinak ji sním sama. Dneska jsme s Týnkou megamoc zmokly. Ona říkala, že je to jako v americkém filmu, jenže mi to tak nepřišlo, protože v americkém filmu nakonec všechno skončí dobře. Já prostě jen zmokla a pak se vymódila jako hippie. That's all. Je mi celkem jedno, že mluvím jako ironická, sakrastická stará panna, protože ano, přesně to já jsem. But who cares. Už jsem viděla všechn díly glee, které je možné vidět. Přehodil se mi z toho mozek, otupěl a zblběl ještě víc, než byl. Všechno tam dobře dopadlo a to jim závidím, protože mě nic nedopadá dobře. Dneska jsem měla takový záblesk mysli. Že bych se snad mohla přestat litovat a začít něco dělat, ale jde to snad? Ne. Oh god I feel so bad and so small. Oh shit, I am small. Vlastně jsem největší závistivka ze všech, ale co nadělám. Do sobeckých a sebestředných holek se hezcí kluci zamilovávají asi jen ve filmu. Life sucks.

keep calm and watch glee.

27. července 2011 v 21:41 | džindžr |  DŘISTY
Asi bych měla napsat nějaký kraťoučký report o mém životě, ve kterém se nic neděje. I když bych se mnohem radši teď dívala na glee, protože zase jedu od začátku. Joo jsem tak trochu postižená, dá se říct. Před chvílí jsem se vrátila od Kači, dívaly jsme se ještě s Klárkou na Wipeout, což je pitomá pitomost a češi mají dost zvláštní přístup-Není důležité vyhrát, ale zasmát se jak prase. Asi to bude i můj přístup, jakožto angličanky. Bla bla. Jo a taky tam holky probíraly věci, o kterých hovno vím, takže parádička. Víš, co je nejvíc na piču? Že vždycky, když jdu s vášou a klárou, tak si myslím, že s nima třeba bude i kuba, ale on je s nima vždycky jen když s nima nejsem já. Je to trošku nepochopitelné. Maximálně s nima je ondra, který je trapný a nehezký a kterého nechci. Takže tak. Zítra jdem s Týnkou nakupovat do Ovy. Teda spíše já budu nakupovat to, co mi ona vybere. Protože When I'm sad, shopping helps. Na obličeji se mi zase tvoří nebřeberné množstvi pupínků a já nevím, co s tím. Kéž bych si tak mohla seškrábat kůži rejžákem.
Tumblr_lmutdnlivu1qkxvzlo1_500_large
Chci takového přítele! Zjistila jsem, že mínko má podobnou stavbu těla a že mu není tak úplně nepodobný, takže beru jeho. A vůbec mě nezajímá, že on třeba nebere mě! Mám se prý zítra nějak superštýlo oblíct, ale nevím, jestli to zvládnu, když to bude venku vypadat na déšť a zimu. Pěkně na piču ti povím. V pondělí jsem spala u Klárky, což bylo velmi podivujícní. A ona chtěla usnout už v 11(!) takže jsem se ji snažila udržet ve střehu vylitým pitím a pěstmi do ramene. Stejně zalomila ve 12. Ta fakt nemá žádnou výdrž.
Run Joey run!

Ale co nadělám, když pro někoho nejsem dost dobrá a všechno, čeho se dotknu, se hroutí.

24. července 2011 v 20:51 | džindžr |  DŘISTY

Vůbec mě nezajímá, že mu nerozumím skoro ani slovo, ale mohla bych ho poslouchat pořád! Jo jsem divná a žiju glee život místo svojeho but who cares, hlavně, že Blaine už dal Kurtovi pusu a teď spolu chodí!. A asi budu poslouchat Justina Biebera, protože kdo je víc rock'n'roll než on? Rozhodně bych neměla poslouchat něco jako I love you od Avril, protože to je moc pravdivá písnička a já nemám pravdy v téhle věci zrovna ráda. Já radši klamy, jsem z nich víc šťastná. But who cares. Dneska jsem seděla kousek od polikliniky a mávala prostředním prstem do oken baráku, kde podle Týnky bydlí vlíkpa. Doufám, že mě viděl a říkal si Bože ta Baruna je ale piča s velkým zadkem! Ondřej se vole někde válí na pláži a já tady trpím zimou a steskem but he doesn't care. Poslední dobou mi to psaní nějak nejde, asi že se nic neděje. Myslím furt na ty samé lidi a dělám furt ty samé věci. Jako že se dívám na líbající se kluky a ták. Váša mi nabízel gay porno, ale to jsem kategoricky odmítla, na to rozhodně nejsem ready. Přece jen do nedávna mi i líbání přišlo nechutné. Takže tak. Už bude ten oběd, haló nebo co jako? Můj bratr zítra slaví svátek a já mám pro něj kočoládu a doufám, že se nepodělí. Protože dneska mě Týna přemluvila, ať si s ní dám pohár a pak jsem ještě musela dojídat ten její. Fuj já prase! Omg zlaté megavideo, našla jsem snad ještě horší přehrávač, ale co nadělám. A taky zítra možná půjdu spát se Klárce, pokud si to ještě nerozmyslí a nedá pro změnu přednost svému příteli. Dočetla jsem Olivera Twista a začínám číst Jámu a kyvadlo, tak se uvidí. I hate myself for loving you. I love you like Snape loves Lily. Chci jít k holičce a nechat si vystříhat vlasy tak, aby mi bylo vidět ucho s krutopřísným tunelem, který si teprv koupím. Ale nevím, jestli moje holička mé přání pochopí. Joane Jett zpívá Do you wanna touch me there mnohem lípe než Gwyneth Paltrow. Asi to bude tím, že je to její píseň. Jo. Cool story bro. Achjo, chci, ať jsou Finn a Rachel zase spolu! Nebo ještě lépe, aby Finn byl se mnou. Jo. To som zabil brácho, som zabil. Nojoo na tohle jsem se chtěla podívat vlastně! Pamatujte, nikdy nikomu neberte drogy. A nepište nesmyslné články. Pa.

bless my soul.

22. července 2011 v 23:40 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lo8njumruz1qca432o1_400_large
V Glee je zrovnq párty u Rachel doma a všichni se tam opíjejí a zrovna začli hrát flašku, jenže já už dnes viděla 72 minut na megavideu, takže musím počkat. Jinak se v podstatě stále neděje nic zajímavého. Dneska jsem se trochu opila u Váši s Klárkou a Vášou a bylo to docela fajn. Nejradši bych jen mluvila anglicky, jenže to neumím, takže leda hovno. Je mi moc smutno po Ondrovi, do kterého jsem zamilovaná nejvíc na světě, jenže si to radši nechci přiznávat. Dneska jsme probírali, jestli je hezči Ondřej nebo David a vyhrál kdo asi. Měl dva hlasy, David měl jen jeden a ten byl Kláry, kdyby něco. On Vašek totiž není na blondýny. Jediná dobrá věc je, že Puckerman má rád holky s macatým zadkem. I když ta holka, do které je zamilovaný, má zadek jako já tři, né-li víc. Stává se. Nesnáším všechny kluky, kteří jsou hezcí, sympatičtí, krásní nebo všechno dohromady a nechcou mě.

180898_162703810446978_100001220805748_368396_5606189_n_large

Chci ho domů, prosííím! I když mu je asi tak 30 a hraje o polovinu mladšího kluka. Who cares.

achachachach!

18. července 2011 v 22:34 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_loaf2zgnnf1qbjrw4o1_500_large

Tenhleten obrázek je nejhezčí a nejvíc sexy obrázek, který jsem kdy viděla. Teda aspoň nej z těch, které jsem viděla za poslední dobu. Protože z nich zhebávám jak nikdy a jsem nejvíc addicted, takže se asi brzo půjdu léčit. Nejspíš hned poté, co dokoukám druhou sérii. A nejlepší je stejně Kurt, a kdo říká, že ne, tak mu nevěřte, protože je určitě homofobní. Už se těšinkám, až mu Blain dá pusu! Takže tak, nic víc nemám to říct. Čus.

It's gonna be ok. Yeah, because it's not happening to you.

17. července 2011 v 23:15 | džindžr |  DŘISTY
Glee3_large
Limit na magevideu pretty sucks. Můj otec mě přesvědčil, že mám žloutenku, takže jdu zítra k doktorce a doufám, že mi to přesvědčení naprosto vyvrátí jinak se vyvrátím já. Stejně nevím, kterou bych měla. A se neprojevuje mravenčením celého těla a C se zase přenáší krví nebo pohlavním stykem, takže hahaha. Chat na fb si zjevně posral koule. Hele, ty máš dost velkou pusu ( jo to mi něco připomíná), vlezla by se ti tam i kulečníková koule. Já si do pusy žádné koule nestrkám, ty jo? Jsem opravdický závislák na glee. I když je to trapné, sentimentální a nevím co ještě, tak se na to musím furt dívat. Já jsem snad panna neboco. Hm k zamyšlení. Majkl byl dnes v ově a ani mi to předem neoznámil! To teda nevím, jestli ještě budeme kamarádi. Zajímalo by mě, jestli ještě Džejn čte můj blog, ale pochybuju o tom dost silně. Sejde z očí, sejde z mysli. Proč jen to s některými lidmi neplatí? Asi nebude zas tak šťastný, když si připadá stejně sám jako já. To jen tak mimoděložně, rozumíš. Kurt bude asi mít kluka, už se moc těšinkám, až se to stane. Doufám jen, že to nebude až ve třetí sérii, která vyjde na podzim. To by mě nasralo dá se říct. 6 minut kurva drát.

jesse's girl.

15. července 2011 v 21:47 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lk9qdrwcju1qj065bo1_500_large

Je mi absolutně na nic. Mám pěkně v piči pocit, protože moje nejlepší kamarádka, která o mě ví téměř všechno nerozumí, když jí napíšu v sms Uzel. Tohle přece musí dojít každému, kdo to ví. Jenže ona to už zřejmě zapomněla. Můj život s mými vzpomínkami zřejmě nahradil život někoho jiného s jeho vzpomínkami. Nevím, jestli mám brečet nebo blít nebo dělat všechno najednou. Asi asi asi se zblázním! Harry Potter byl strašně hezký a dojemný a smutný a skvělý a podobá se pvlíkovi všimli jste si toho někdo? A Ron "zestařený" o 19 let vypadá pěkně hodně směšně. Ale jinak je dost hodně krásný. Což ale kurva nic nemění na tom, že jeden debilní člověk mi zničil celý tenhle velkolepý dojem jen svou přítomností. Je mi parádně zle. Ale to nikoho nezajímá, řekla bych. Zvláštní, jak vám vzpomínky dokážou dát ránu přesně mezi oči. A taky, jak můžete milovat někoho, kdo si to nezaslouží. Ale nejvíc je zvláštní, jak vám někdo může rozlámat srdce na milion kousků a nic si z toho nedělat. I když vás to bude zjevně provázet už navždy.

PROČ MI TO DĚLÁŠ?!

Being a virgin in this day and age is something to be proud of. You're like a unicorn!

14. července 2011 v 19:53 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_ln4montjuo1qj20zlo1_500_large

Víš, že ani nevím, co napsat? V podstatě není co psát. Nic zajímavého se neděje. Pořád se cítím docela nemocně, otec mě posílá k doktorce, babička do postele a mamka k otci do práce. Takžetak. Jo k doktorce jsem vlastně dneska šla pro potvrzení, že nejsem pedofil a ták, jenže ta mrcha má dovolenou! Takže mě Renča s největší pravděpodobností zbije, až zjistí, že jsem jí donesla jen ty ostatní věci. Achjo.

Mám pocit, že mé city jsou naprosto otupělé. Což se asi trochu vylučuje, když je to POCIT, že. Ale koho to sere kurva. Asi se podívám na Glee. Včera jsem viděla jeden díl a zase se mi to začalo moc líbil, hlavně ten Finn se mi začal zase moc líbit. A Kurt je nejvíc rozkošný gay, jakého jsem kdy viděla. Jsem teď na ty gaye trochu zatížená, víš. Chtěla bych mít kamaráda gaye. V podstatě jednoho mám, ale on jenom vypadá, že je, ale není, jestli mi rozumíš. A pak mám ještě jednoho známého, který vypadá, že je, ale to nevím, jestli je. Ale každopádně nosí kabát s antilopy, to vím. Teda tvrdí to. Jo je to sračka, jsi bystrý.

Kdyby náhodou někoho udivovalo, proč je můj blog stále čistě bílý, tak je to proto, že stále nepřišel ten *lusk* nápad. Nojo, možná jsem s tím trochu trapná, couž. Zjistila jsem, že pokud půjdu na Pájinu akci babička, tak tam zřejmě budu nejstarší účastník, pokud nepřijde ronba, což mě poněkud deprimuje. Vlastně mě deprimuje obojí. I ronba i můj věk, a všichni ti mladší kluci, protože já už jsem se zajíci skončila! Tedy aspoň to tvrdím. Hej Baruno, dej si facku.

V srpnu snad pojedu do Brna! Ale nechci se zase radovat předčasně, protože my jsme všichni stejní volové neschopní se domluvit. A na konci července by měla přijet Alenka, takže půjdem ven a na pohár, který jí dlužím a ona bude povídat a povídat a bude to fájn. Srpen bude asi docela plný, protože bude sokolíkfest, brigáda, tábor, Brno, snad oslavička od Len a Han a potom Londýn, sice už né v srpnu, ale bude juchůůů!! Už je mi trapné, jak všem vykládám, že se teším jak malé děcko, protože to pak vypadá, že chci, aby mi záviděli, ale tak to není opravdu! Na to jsem moc hodná, milá a mám moc hezký úsměv. Jo ale to sem nepatří. A taky jsem hezká a dobrá a je mi to k hovnu!!!! Vr. Seru na to, jdu na Glee.

too young to die.

13. července 2011 v 21:48 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lnp38j0usy1qb2g1po1_500_large

Dneska byl docela návštěvní den. Ráno přišla babička z nějakého mě nejasného důvodu a vzbudila mě, pak přišla Týnka a odhalovala se u nás na gauči, čímž se mě asi snažila sbalit nebo co jako. Potom jsem šla k babičce na obídek, protože velmi kategoricky odmítám vařit sama a pak jsem se opalovala s Len u nás v bordelu na zahradě. Byly jsme u toho obě dvě děsně sexy, měli jste se přijít podívat. Jo myslím vás, kdo to tady nečtěte. Potom jsem šla s mamkou zase k babičce se záměrem obírat rybíz, ale místo toho jsem si se sestřenkou hrála na duchy a pojídala angrešt. Sranda jsem úplně přeangreštovaná. A nakonec přišla Klára, která nám vyjedla lupínky s mlíkem a přemluvila mě, ať s ní jdu na procházku k řece, což se ukázalo býti dost dobrým nápadem, protože jsme potkaly Mamuta a ten byl krásný jako vždy. A zase se nás ptal, co tady děláme, i když ví, že tady bydlíme. Sladké.

Jsem úplně přejedená všeho možného jídla a mám pořád děsivou žízeň. A potřebovala bych nějaký *lusk* nápad, jak změnit svůj blog, jenže ten *lusk* nápad stále nepřichází. Jak smutné. Z nějakého neznámého důvodu jsem si založila profil na weheartit. No možná je ten důvod známý a možná že je to tím, že se pája tak divila, že ho nemám. Jsem divná. A nemám ráda, když mě nezdraví lidé, kteří mě znají! Fakt suprovní, radši dělají, že mě neznají. A já si je teď za trest nepřidám na fb. Tak!

Celý den plánuju, že si zahraju TheSims, ale teď už se mi ani trošinku nechce. A chci, aby cceb měla blog, abych si mohla číst zápisky ze života anorektičky milujícího mutanta s hodně prsty a málo zuby. Achjo, to by bylo tak dobrí čtení! Tak místo blogu jsem našla profil na rajčeti. Kdybyste chtěli vidět reklamu na anorexii, tak doporučuju. A už se nebudu spát cizímu neštěstí. Nebo blbosti? Teď nevím.

panebože, co se děje s mojí károu, co se děje?!

12. července 2011 v 16:56 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_lm07ie2nsz1qitozeo1_500_large

Snažím se přijít na to, co znamená věta I'd get sleazy for Ron Weasley. Nevíš? Mimochodem, jsem zpět, protože mám více fungujícní počítač (nový se říct nedá) a protože sblog je šit a vůbec si nezaslouží takovou skvělou blogerku jako jsem já. Takže tak.

Těším se na páteček jak cyp, protože jdeme do kina hádej na co? S největší pravděpodobností se tam podělám strachy, ale komu to vadí. Při mém pobytu doma se pilně věnuji dívání se na HP 7,6,5 a čtyři. Níž jít nemůžu, protože 3,2 a 1 máme jen na kazetě a náš videorekordér jaksi stávkuje. Takže to shrnem. Jsem momentálně nemocná, ale už je mi o mnoho líp, díky za optání a beznadějně zamilovaná do Ronalda Weasleyeho a taky Freda Weasleyeho a taky George Weasleyeho a taky Billa Weasleyeho a to je tak asi vše. Jo ještě do Draca Malfoye, ale ten se nejmenuje Weasley, takže napsat jeho jméno je pěkná nuda. Nojo, to zas bude "absolutní" článek dneska.

Chci jít ven a chci si oblíct ty nové kraťasy, které jsem od jejich zakoupení ještě neměla na sobě, jenže to bych se musela první uzdravinkat! Jo a nechci jít pracovat, protože to bude největší nuda na světě. Nejradši bych ty koláče dostala bez pláče, jestli mi rozumíš. A jsem pěkně divná týpka, která se dívá na líbající se kluky. A co, vadí vadí?!

Tumblr_lcecwvo4ad1qe0ji9o1_500_large

Takzvaně třešnička na dortu. Asi ho tay zajímá, kdo zabil Bambiho. A teď už na vás kašlu, jdu si nainstalovat Sims. Čáu holky čáu.