Květen 2011

známá firma ferda.

5. května 2011 v 13:34 | džindžr |  DŘISTY

Mám ráda tuhle fotku :)))
Nesnáším IVT. Musím tu sedět, hledět do PC a nudit se. A nejvíc nesnáším, že druhá skupina si kliďánko jde domů! Vrr to fakt dokáže člověka nasrat.
Všichni mi, po mém vyprávění, říkají, že to zní zajímavě, že mu něco je nebo že na tom něco je. Jenže to určitě není pravda, tomu si zakazuju věřit. Vždyť já vím, jak to všechno dopadlo minule a oni to vlastně taky ví, tak co to kurva je?! Ale je pravda, že mi vlastně nepřímo řekl, že mě má rád, vííš. Jenže to mi vlash říkal taky a bylo na tom hovno pravda, žže. Takže jsem zase tam kde jsem byla, aneb uvidí se dvacátého osmého května. Tak.
Nemám ráda svoji kůži, protože se na ní neustále vytvářejí nějaké kožní problémy různého typu. Nespravedlivé. A taky nemám ráda chovoupe, protože po nás chce prezentovat prezentaci o které vůbec nic nevím. Fujkyblé.
Jsem velmi velká fanynka pavly, protože udělala moc dobrou věc, na kterou já nemám koule. Asi bude můj vzor. A Terka je Kvašův miláček a poskok. Nezávidím jí to, jen co je pravda.
Nechápu, proč se bavím s někým tak omezeně omezeným, kdo mé tašce říká opravářská a mým botám boty po babičce! Ti lidé dneska vůbec neví, co je to styl. Kdo nemá kalhoty, mikinu a tenisky je divný. Pche.
Nelíbí se mi, když to na fotce sluší jemu a jeho nejlepší kamarádce! Ale nemám důvod, vždyť je to můj kámoš, přece. Tečka. Chci už jít domů, prosím prosím, smutně koukám.
Chtěla bych zase někdy hrát fotbal s páťou v příšerných bílých botech a bílých ponožkách, ze kterých se vlivem trávy staly zelené na zahradě u jejich chaty. Asi mu řeknu, že tam jedem a nazdar. A on bude z toho jistě celý nadšený, když mě skoro ani nepozdraví. Bůů.
Máme hlad a chceme domů!

chlapi jsou prej hnusný prevíti.

3. května 2011 v 22:38 | džindžr |  DŘISTY
Potřebuju nutně normální notebook! Achjo. Zítra musíme jet do vratimova. V rámci akce "to je mi tak strašně líto" nesmím vypadnout z role a musím předvést úctyhodný a věrohodný výkon ocenitelný oskarem. A mě se to povede a on se zamiluje a budem štastní až do smrti. Nebo aspoň na hodně dlohou dobu. A nebo taky piču, že. Máme opět na 10, stejně jako minulou středu! Zbožňuju toho, kdo je za to zodpovědný. Závidím těm, kteří teď někam odjíždí, hlavně těm, co odjíždí do Londýna, žee. To vám říkám naprosto na férovku. Chtěla bych si koupit rifle, mikinu, pásek, šátek a ještě spoustu dalších věcí, jenže nejde o to, kdo co chce a já jsem v né zrovna příznivé finanční situaci. Už se mocinky moc těším na ty silonky, asi si fakt vezmu ty černé, nechci vypadat podchlazeně, i bez toho jsem bledá dost. Příšerně mě štve havanopijka tím, jak je hloupá a nevděčná! Z ní by se i dva posrali, fakt. A některým lidem by se mělo zakázat být tak krásní a vypadat krásně na fotce s jejich nejlepší kamarádkou! Ale on není jediný, našlo by se více takových na chcípnutí z nich hodných. Už nevím, co bych vám více řekla k problematice tohoto problému. Nazdar.

mým slibům nevěří, protože jí všichni lžou.

2. května 2011 v 22:15 | džindžr |  DŘISTY
Jde mi psát na blog z mobilu! Není to zrovna ideální, přece jenom ty tlačítka jsou pidiaturní a psát háčky a čárky taky není zrovna med,víš. Včera se mi rozdvojila osobnost potom, co jsem na celý vlak zařvala OUJÉ! Docetla jsem se totiz na fb, s ktereho se jednou všichni zblázníme,že můj nejkrásnější již není zadaný. Samozřejmě je mi ho strašně líto, protože ona se rozešla s ním a to hnusně neférově blablabla vždyť těm kecům sama nevěřím, chci ho a nechci aby byl s jinou než se mnou! Joo hlavně ty kecy na Silvestra,žee. Ty jsi taková ulhaná, žárlivá nepřejícka,až to možné není! Ale dyť to je jedno, on tě stejně nechce a nikdy chtít nebude. Nejhorší stejně je, že na vodu s náma jede panklátič, takže budu celý týden poslouchat, jak jsem malá a blbá. Nesnáším ho, stejně jako poslední dobou všechny lidi. V čele s Vlíkempa a jeho kamarádkou bachamámnosnahoru. Aby jí do něj nenapršelo, krásce. Ale stále se najdou lidé, které mám ráda. Třeba můj diskokámoš Poli, nebo ufňukaná Klárka, mě se neustále vysmívající Lenka, Týnka Týnka nadrženka a Pája, se kterou musím zase brzo někam jít, když jsem jí to slíbila. Píšu blbosti, chci spát a chci mít svého knoflíčka!