Duben 2011

z toho by se i dva posrali.

18. dubna 2011 v 19:25 | džindžr |  DŘISTY
Ále kašlu na to. Přece nebudu projíždět celý blog a hledat jména, né. A mazat ho taky nebudu. Však co, přežila jsem horší věci, tak nějak zmáknu i tohle a Brno. Tak. Zítra nemusím do školy! Boží, boží nejbožejší! Budu totiž na dnu země ukazovat dětem, jak se hrajou kuličky. Chachá. A taky jsem měla jít odstraňovat to znamínko, jenže můj otec zase dělá dusno, že mu to dělali v nemocnici a ták, takže tam maminka zavolá a uvidí se. Aspoň to ještě chvíli odložím, jupí! Mám úplně hlad, ale jsem děsně líná se zvednout a jít si udělat jídlo. Achjo, to už je můj osud. A víš co? Musím se tomu smát. Prostě to jinak nejde, nebudu se zaobírat takovýma depresujícíma mě věcma, když je venku tak krásně, noné? Nojó.
Chci nějaké silonky, nejlépe takové:

Tumblr_levy5dypba1qfvsabo1_500_large

Ale nemám peníze! Je to krize, potřebuju milion věcí z drogérie a milion věcí mimo drogérii a prostě na to nemám! A musím si nějak obstarat to Brno, protože se mi hodně moc prodraží a já nevím, asi půjdu šlapat, fakt. I když, kdo by mě chtěl, takovou aknózní tlušťku, že. Moje váhová situace je dost špatná, takže jsem byla dneska bruslit. A taky běhám a jsem pak úplně moc zničená. Žít zdravě znamená jíst, co ti nechutná, pít, co se ti hnusí a dělat, co se ti nechce. No a ještě musím se Sorou, což se mi dost hodně nechce. Achích. Ale pozitivní věc na dnešním dni je, že jsem nepotkala cceb ani jednou! Jupí, dnešek je šťastný den tohoto období. Jo jasně, nemel blbosti, ano. Dala bych si McFlury sakrapráce, to vůbec není vhodné pro hubnoucí slečnu jako jsem já. Né, už o tom nebudu psát, protože mě pak všichni seřvete, proč jako píšu takové věci a nechci být jako moje nejlepší kamarádka cceb, že.

He's just a boy who doesn't understand what he has right there in front of him.
She's i girl who never quiete understood how to let go.
Tak a už s tím přestaň! Nejsi hadr.

nedělej stydlivku ginger.

17. dubna 2011 v 21:05 | džindžr |  DŘISTY
Když se sere, tak se sere. Všechno a důkladně. Už nikdy, opakuju NIKDY nenapíšu nikoho na blog pod jeho pravým jménem. Prostě ne! Protože pak jistí tatínkové najdou můj blog a zde článek o jejich synovi, což je dost trapné pro všechny zůčastněné. A já teď nemůžu jet do Brna, prostě to nejde, bože, vím, že jsem to posrala, ale proč mi to děláš?! Navíc účet za telefon je 1323 ká. Jaktože kurva?! Nemám peníze, sere mě oňula a sere mě vlíkpa, kterému hážu šipky do imaginárního xichtu a za chvíli asi umřu, protože mě otec zabije z plna různých důvodů a můj život je teď jedna velká sračka! Horší to být nemůže, chce se mi říct.

i don't care, he's a fucking nightmare!

14. dubna 2011 v 20:53 | džindžr |  DŘISTY
Tumblr_li68l5tkfz1qzh5j8o1_500_large

Právě zmírám smíchy. Dozvěděla jsem se totiž, že rozchod zvládám v pohodě a že je mi to jedno. Někdo si pod pojmem v pohodě zjevně představuje probrečenou tančírnu plus pár večerů, několik dní prochozených jako v tranzu, hysterické záchvaty a vyřvávání věty Vojtěch je píča!! na celý národ a následně Vratimov. Je slepá, totálně slepá, prostě nevidí. Ale né, za ty nervy mi to nestojí. Takového člověka potkat, to je fakt za trest. Akorát nevím, co jsem komu tak strašného udělala, že se musím tak stresovat kvůli němu, jeho ex, jeho kámošce, kámošovi a prostě kvůli všemu, co má nějakou souvislost s ním! Bože, už stačí, dost!

Ondřej se mi zjevně snaží opět pomotat hlavu. Ale já se nedám, můj názor na chlapy je zcela jasný: Suck my balls, you bastards! Ale je fájn, je to můj kámoš a já s ním ráda luštím v podnapilém stavu sudoku. Jenže já jsem neoblbnutelná. Teda aspoň v to doufám, že.

Týnka chce, aby se o ní psalo a aby byla slavná. Asi si myslí, že zmínka o ní na mém blogu je ta správná vstupenka do světa slavných. Inu nebudem jí přece brát iluze, přecejen je to moje krutopříšná buchta, které volám v záchvatu největšího pláče: Nezvládnu to, je tu s Becc, nezvládnu to! a druhý den s ní jedu vykoupit Ovu a dozvím se od pofiderného týpka na náměstí, že zrzky jsou nejlepší holky, protože jsou prýže strašné nymfy. Je to moje šukna, prostě a tečka.

Už nemám ráda Sylvu. Už nikdy nebudem nejlepší kamarádky! Protože je do ní zamilovaný náš Polinko a ona si to vůbec nezaslouží, protože takového skvělého kluka si prostě nezaslouží! Jo přesně tak jsem to chtěla napsat. A taky s ní chce Máslo zkoušet klavír a líbí se mu každá její fotka. To přece není féér! Proč nemůže chtít zkoušet klavír se mnou a né s tak moc jednoduchom Sylvou? To přece vůbec není krutopřísné! Já na to kašlu, asi si budu psát s prýže normálním úchylákem, před kterým mě měl tyvíškdo chránit a nechám se obletovat Ondřejem. Třeba se stane skvělá nejlepší věc a já se do něj po stapadesátéprvní nezamiluju. Věřím si!

Prvního pátý půjdu na veličku, opiju se hodně nejvíc a budu tam mít něco s každým, kdo má penis! Stanu se promiskuitní kurvou a bude mi to vyhovovat. Tak! Jen ještě musím zajít na operaci charakteru a operaci mozkových myšlenek a bude to v klydůů. To se zmákne, prostě jo. Asi budu mlátit hlavou o stůl, třeba to uleví mé přemyšlenkované hlavě. Ale co v sobotu už budu mít vlasy jako liz a to je teď moje priorita. Být krásná, aby si všichni řekli Páni, tu jsem mohl mít, kdybych nebyl debil!

Těším se do Brna a mám závažnou finanční krizi. A nenávidím všechny, co se jmenujou Vojtěch. Bléfujgrc jméno.

Could you say goodbye to yesterday?

13. dubna 2011 v 15:19 | džindžr |  DŘISTY
Liz-lee_large
Takhle budu vypadat, kdybyste to chtěli vědět. Budu mít takové vlasy, takový obličej a takové triko. A taky takovou postavu, kterou tady nemůžeš vidět. Akorát jejího filmového přítele nechci. Není ani trochu hezký. Chci svojeho krásného a nejlepšího. Ale fakt nejlepšího, né jen pseudonejlepšího. Dík moc.
Blog cézet je pěkně vypič. Značně omezil mé možnosti psaní článků! Na moje starém noteboočku to totiž už nejde. Aby ho husa kopla.
Měla bych začít zase trochu žít, a né jen přežívat. Docela mě ničí. Nemyslela jsem si, že mě bude takhle ničit. CHYBA! Pro změnu. Musím se zvednout a jet do Vratimova. Nechce se mi tam ani trošičku. Je to trapas, ale couž. Nesnáším, když něco musím. Taky nesnáším, když si už podruhé zkurvním tančírnu jen kvůli takovému debilnímu zajícovi! Předtím to bylo kvůli debilnímu povyšujusenadtebe, který miluje Sylvu. Kdo by nemiloval naší jednoduchou Sylvu. Bože! Budou mi řezat znamínko. Bojím se, že to bude bolet a že mi zůstane jizva. Ale je to prý zdravotně důležité. Chtěla bych změnit sebe a chtěla bych změnit svět. Tak nevím, co je težší.

15 důvodů, proč tě nenávidím:
- protože jsi zničil svojí expřítelkyni a teď ničíš mě.
- protože jsi mě zvednul na nejvyšší oblak ze všech nejvyšších oblaků a pak si mě sprostě shodil dolů. A já spadla přímo na držku, jak už je mým zvykem.
- protože kvůli tobě nemám náladu ráno vstávat z postele.
- protože jsi se smál, když jsi říkal, že jsi děvka a přinutils mě tím nevěřit ti to.
- protože jsi mě chtěl mít jen pro sebe a teď mě nechceš mít vůbec.
- protože jsi využil, ba přímo zneužil svojí expřítelkyni, abys mě zdeptal a zkazils mi tím celou tančírnu.
- protože ses nechal vzít na mojí lavičku a chodil jsi mýma cestama a já teď všude vidím tebe a nás.
- protože kvůli tobě teď musím ráno chodit divnýma cestama, abych tě náhodou nepotkala.
- protože ses mi tak nelíbil, až jsi byl krásný.
- protože kvůli tobě je mi teď zle ze všech, co mají penis a všechny je vraždím pohledem.
- protože se ani nepokoušíš skrýt, jak jsi nadšený z toho, že ses mě zbavil.
- protože kvůli tobě strašně moc jím, takže budu stokilová samice a ty mě nebudeš chtít. né že by na tom záleželo.
- protože si ze mě udělal tu nejhloupější husičku ze všech nejhloupějších husiček.
- bcs you're fucking little bunny
A protože nenávidím i sebe, jelikož tě ani trošičku neumím nenávidět.


Och, jak patetické.

now I understand.

3. dubna 2011 v 20:10 | džindžr |  DŘISTY
Právě skončilo jedno z nejšťastnějších období v mém životě. Adios amigos.

každý potřebujem svůj malý svět.

2. dubna 2011 v 22:30 | džindžr |  DŘISTY

Dala bych si zmrzlinu. Poslední dobou bych nejradši nejedla nic jiného. Jen zmrzlinu. Mňám.

Chtěla bych napsat něco jako sáhodlouhý článek, ale dnes ne, promiň. Dnes se mi nechce, protože jsem utahaná a znechucená vyhlídkou na zítřejší výlet, který budu trávit ve společnosti lidí, se kterými ten den prostě trávit nechci. Depresuje mě to, achjo.
Už nemám co bych řekla cceb více k jejímu článku. Můj plán nejspíš zkrachoval. Je to velmi smutný příběh, ale vidím v tom jisté pozivum. Nebudu mít na svědomí žádný lidský život. A to je docela fajn pocit, nemyslíš?
Nejlepší stejně je sedět večer v sokolíku u čajíčku a u vodárničky a povídat si o nepodstatných věcech. Jediná smutná věc na tom je, že došel tabák, to znamená, že budu muset Týně koupit nový. Netuším, kde na něj vezmu peníze, aleco.
V Báriných kožených šatech vypadám jako hroch, který nemá žádná prsa. I Klára v nich vypadá jako hroch, akorát že prsatý. Asi každý, kdo nemá postavu jako Bára v nich vypadá jako hroch. To už bude jejich osud. Vlastně ani nevím, jestli můžu jít na tančírnu. Ale hlavní je, že mám lístek. Ostatní se už nějak vyřeší. Snad.
Taky se jak cyp těším s Pavly do čajky ;)
Jak o mě holka, která mě vůbec nezná a má se mnou pramálo společného může říct, že jsem piča? Všechno je to přece jen moje věc. Navíc nemám pocit, že bych udělala něco neférového nebo podlého. Ale co, vem to čert.