Březen 2011

Proč mi to děláš?

31. března 2011 v 21:40 | džindžr |  DŘISTY


Byly jsme s Klárkou v parku, zalíbili se nám dva kluci, co hráli frisbee, tak jsme zvedly své líné zadky a šly si do hračkářství koupit tu létající hračku. Byla to prča, vůbec nám to nešlo, viděly nás f. a m., doufám, že o mé neschopnosti poreferují své kamarádce cceb. Ale nehodila jsem ho do řeky, takže žádná jachta, žádné modelky, žádná svatba, žádná ropa, žádný šejk, žádný vesmír, žádná bonaqua, pouze aquila. A já si tak chtěla vzít modelku za ženu, smutný příběh. Klárčina maminka si myslí, že její dcera antikoncepci bere jen proto, že jí chutná. Je lepší než lentilky, co na tom, že stojí pětset, pche. Nejlepší polohy jsou v letu. Neovládám je. Já vlastně neovládám žádné polohy.

Zbožňuju ten depresivní blog cceb. Naprosto mě dojímají její depresivní stavy a její scestné domněnky. Určitě mu děsně chybí, když se líbá se mnou, víš. Je přece jeho ňuňu. Řekla bych, že má trošilinku smůličku, teď jsem jeho ňuňu já. Ale stejně budem nejlepší kamarádky, protože jí píšu krásné komentáře k článkům, ve kterých se objevuje zmínka o mě. Škoda jen, že neví kdo jsem. Vlastně né, spíš štěstí, protože to by si potom ten blog smazala a to nechci, chci být její kamarádka, budem mít řetízky s půlsrdíčkama a budem nejlepší dvojka na světě. If you broke my heart I'll become a lesbien to fuck your new/ex girlfriend. Dosaď podle potřeby. Ale už stačí o té skvělé a úžasné.

Potřebuju jet na hodně míst a potřebuju si koupit hodně věcí. Jenže jsem ve velmi nepříznivé finanční situaci, což mi docela znepříjemňuje život, však to znáš. A také bych chtěla podoknout, že jsem stále nebyla s Pavly v té čajovně! Myslím, že naše neschopnost se domluvit začíná být poněkud trapná, nemyslíš?

Nemám ráda lidi, které jsem ještě donedávna zbožňovala. Změnili se, nebo jsem se změnila já? Spíš jsme se změnili všichni akorát že každý jiným směrem. A přidali se noví. Divní, jedovatí, komandátorští a myslící si, že jim patří svět. Mají školu pánatvorstva, není se čemu divit. Ale mrzí mě to, jenže to nezměním. Ach některé věci jsou v mém zatím nedlouhém životě strašně smutné. Je mi z nich regulérně špatně, ze všech těch falešníků falešných, kterým už nevěřím ani nos mezi očima! Plivla bych si, kdybychom doma neměli všechno tak nové, že se na to málem nesmí ani šáhnout. Ale některé věci, nebo spíš lidi mi ty hnusné vynahrazují. Možná by se dalo říct přímo přenahrazují. A za to jsem nesmírně ráda, snad ten pocit štěstí jen tak brzo nezmizí. Vždyť já jdu domů a usmívám se! Ach jak dlouho už jsem nic takového nezažila. Asi si ze samého štěstí půjdu udělat úkol do matiky.

Je to něco jako dežavý, jako bych tu už někdy byl.

těžký život žije, kdo pána tvorstva miluje.

29. března 2011 v 22:02 | džindžr |  DŘISTY
A víte co? Už nám doma jede internet! Volejte sláva a tři dny se radujte. Měla bych se vlastně spíš učit biologii a svoje centrové nervní ústavy, ale jsem poněkud rozladěná z dnešního dne, tudíž se nesoustředím vůbec ani trochu. Dojímá mě Elora Danan. Fakt moc mě dojímá. Prýže osud jí ho háže pod nohy. Inu zvláštní pohled na celou situaci. Mě spíš v této souvislosti napadlo, že ho pronásleduje, ale každá asi máme trochu jinčí pohled na svět. Každopičopádně by ji někdo měl naučit žít. Já asi nebudu úplně ta pravá, žže. Jakoo moje nejmilejší Leňulinka nechodí do školy a mě to pěkně irituje, protože se nudinkám a občas i dávám pozor a dělám si zápisky do češtiny, což je značně znepokojující. A těším se do Brna! Škoda jen, že je odloženo z důvodu Majklovy finanční krize. Tak aspoň půjdu na tančírnu sbalit nějaké kluky, však víš. Chtěla bych strašně moc věcí, ale nemám na ně peníze. Je to velmi smutný příběh. A taky POTŘEBUJU jít ven s Týnkou, protože si musíme vyměnit drby a ty prostě nepočkají! Achích. Jen doufám, že mě taky nezničí. Protože já jsem lehce zničitelná. Akorát mám svou hrdost a velkou chuť k jídlu. To jediné mě uklidňuje. I když né, přejídání taky lecos (ne)vyřeší! Sákryš. Prostě cíl mého vztahu je Nenechat se zničit. Tak. Uvažuju, jakou velmi velkou informaci jsem tu ještě chtěla napsat. Chci být dlouho takhle šťastná! Nejlépe navždy, kdyby to šlo. Díky. Ale rozhodně nechci mít na vysvědčení trojku z matiky! To mi vůbec není podobné, božínku. Jsem fakt vymatlanka vymatlaná bez mozku. Ale co nadělám, nenadělám nic. Víš co, Poli měl pravdu, v parku je fakticky zajíc! Zajdi se na něho někdy mrknout, je to zážitek, fakt. Hlavně když mě pak vojtěchpántvorstva přesvědčuje, že to byl pes a dělá tak ze mě debila. Ale to jen tak mimoděložně, znáš to. Taky mě chce slisovat stejně jako všechny své bývalé přítelkyně a dát si mě na poličku. A provokuje. A celkově ho prostě nesnáším, zajíčka debílka. ^^ A pospíš*l je piča. Chtěla jsem ti to říct, hned je mi líp, dík za optání. Jdu spát, protože jináč zítra zase zaspím jako v pondělí a to nechci i když nevím proč. Prostě jsem tupička tupá.

Jambo se změnil! A na fotce na fb vypadá jako dost dobrá kunda. Achjo! Nedočkám se ho! Baruno, zrotuj sa prosimtě, výlety do minulosti dopadají vždy špatně, vždyť to víš!

Žít s tebou nechci, chci s tebou spát.

17. března 2011 v 14:07 | džindžr |  DŘISTY
Mám pocit, jak by někdo seděl na tlačíku, které zrchluje můj život a dění kolem. Jsem z toho naprosto zmatená, vůbec nic nestíhám, na nic a skoro nikoho nemám čas. Je to docela depresující. Ale jinak se mám strašně dobře, vííš. Je mi dost líto, že někteří se dobře nemají, ale bohužel s tím nemůžu nic udělat. Doufám, že takové dobré období bude trvat hodně moc dlouho. Ztrácím své přátele. Myslím, ty z Vratimova. Udělala se tam taková jinčí parta, do které já nepatřím. A ani nechci, víš. Ti lidé jsou divní a ještě divnější. Akorát s Davim jsem si včera docela popovídala, ale podezřívám ho, že to bylo jen kvůli tomu, že dostal cigaretu. Ale couž, aspoň jsem se nepokakala strachy cestou na nádraží. Zítra mám do hudebky mít referát na novoromantismus. Je to pěkná sračka, tenhle novoromantismus. Můžu si vybrat co se mi líbí víc, jestli je to část romantismu nebo módní hnutí 80. let , tzn. David Bowie. Asi jí řeknu obojí a ať si sama zvolí správnou cestu. Tak. Leničečka je nemocná, příšerácké! A je smutná ze stereotypu. Je mi to líto. A dneska jdu někam s Klárkou, protože se včera vrátíla z Hochkaru (!) a neviděla jsem ji snad sto let. Těšinkám se na ni. Teď mi zrovna poslala esemesku, která měla být její matce. Krása. A nemám mozek. Prostě zmizel, asi mi ho Vojtěch vycucnul. Na Ozzáka přišlo jaro, hihí. I když teď to venku nevypadá jarně ani co by se za nehet vešlo, což mě irituje nejvícz, ale co nadělám, žže. Možná pojedu do Brna s Majklem, Džejnou a Jamborem! Chci jak něco, neviděla jsem je tak rok. Jsem zvědavá, jaký štýl Džambo vyznává teď. Chci už jít domů, IVT jsou nejnudnější na světě! A pojedu do Londýýna, i když ještě nevím, kdo mi to zaplatí. Detajl. Nejlepší je, když se váš přítel ptá vaši kamarádky, jestli neví, kde jste, že se mu neozýváte a určitě ho někde podvádíte. Přijde mi to rozkošné, uvidíme, co budu říkat za pár. Nechápu, jak pántvorstva může chodit s holkou, o kterou by, podle jeho slov, neopřel ani kolo. Myslíš, že se mu s ní i postaví? Potřebuju si udělat jasný názor na jednu záležitost. Vlastně bych ho už jasný dávno měla, kdybych neměla za sebou jednu nemilou zkušenost. Nepřežila bych, kdyby mi to neodpustila. Moc děkuji Beátě, která právě dala na FB píseň Mám dobru babu a teď mi hraje v hlavě. Thanx. Zajímalo by mě, kdy přesně jsem pozbyla svou povrchnost. Jak může být někdo tak divný, jako já? Nejvíc boží věc za poslední dobu byl koncert Sto Zvířat. O tom žádná!