Prosinec 2010

hate yourself. love him. wrong him.

28. prosince 2010 v 22:03 | džindžr |  DŘISTY
nahání mě Linda. že prý vím, co mám dělat, když mám internet. zní to skoro jako vyhrožování. bezták je nějaký mafiánský boss. jo, chtěla jsem použít slovo mafie a slovo boss to celé tak hezky dokresluje. kupte si notebook asus. nebo taky třeba medvýdka mývala. odkdy se medvídek píše s tvrdým ý, pýčo?! toliko mé vnitřní rozhovory.

chci vrátit všechny skvělé staré časy. však víš, třeba ty s Luckou a Kristou ve skautu. nebo ty, jak jsem byla rádoby pseudopunkerka a nesnášela jsem čekitaut a vždy jsem utrousila nějakou smysluplnou poznámku, když jsem kolem nich šla. jó bylo mi ale fajn. jedinný, kterého jsem milovala byl johnny, kterému je asi 54, ale vypadá na 150. to byl frajer. teď už není, teď je trapák trapný. a taky jsem nosila všechno, co aspoň trochu vzbuzovalo pozornost. a štvalo mé rodiče, žže. teď už nic takového nenosím a je mi to líto. už na to hold nemám koule. škoda. auto.

rozhodla jsem se, že budu buddhistka a pojedu do Tibetu. v rámci mého utíkacího reflexu. asi ten buddhismus budu muset ještě trochu promyslet. protože zrovna studuju soubor deseti neprospěšných druhů chování a jsou tam věci, které běžně tvoří součást mého běžného dne. je to moc dlouhé, moc písmenek. nechce se mi to číst. tak se rači hádám s Len, která má pravdu, já jí to nevyvracím, ale stejně je to špatně. proč? jdu si koupit něco na aukru. cokoliv! chtěla bych najky. jenže mám super široké nohy, takže jsou mi všechny úzké. asi budu chodit bosky. jako naprotest. třeba se mi pak ty nohy zúží, co ty víš.

chci honzu, který nosí brýle, a nejmenuje se procházka a rozhodně NECHCI honzu, který má dva metry a nechce mě vidět. třeba že když to napíšu tak stokrát, tak se to udělá. kdyby se mi chtělo tak, jak se mi nechce, udělám to. nejlepší hudba na světě je punk. forevr punk. čtyry evr. píča evr.

vlastně mi chybí ondřej. vlastně mi chybí všichni baráčníci. vlastně mi chybí všichni mí staří kamarádi. vlastně mi chybí všichni, co jsem je kdy milovala. vlastně mi chybí celý svět, protože mě nechal. jako ten svět. "ondroo, pojď se se mnou vyfotit." vrr haf haf. aby ses z něho nepokakala, čarodějnice ;) proč ho proboha má na každé fotce? ignorantní. pobijem se o něj, ne?

to nepochápeš. jsem prostě nepochápetelná umělkyně se sklony k depresivní náladě. jestli to bude číst někdo, kdo má problém s mou povahou, tak se předem omlouvám za to, že si OPĚT STĚŽUJU! ještěže je to jen můj blog a že si tu můžu psát samé kraviny. třeba že ježíš je piča. protože překrucuje má přání! třeba to, že chci honzu. víš co, vyser si oko. nebo ne. chci, aby mi rosťa řekl vtip. teď, zařiď to prosíím.

tak teď trochu z jiného soudku. mmm, dala bych si něco soudkového. až do mrtva. alehovno. i want to tell you, že dáša je podpantoflák jak cyp. nechápu to. jak se zrovna ona může nechat tak moc ovlivňovat? ignorantní. a zjistila jsem, že asi zbožňuju nykla. pozor slovo zbožňuju nemá nic společného se slovem miluju, rozumíme si. protože jen on umí vypadat jakože vůbec nežije v tomto bídném světě, protože on má někde jinde nějaký jiný mnohem mnohem lepší, kde je on král (viz styl jeho chůze) a všichni jsou tak bombastičtí a všechno je tak bombastické, že se z toho až musí usmívat. to jsem se tedy rozněžnila ti povím. chci být zase kdovíjaká pankačka jako kdysi a přitom se tu takhle rozplývám nad tím blonďatým nadpozemsťanem. chceš mě, chci tě.

mám hlad. a babička asi už nebude ochotná mi chystat nějaké jídlo. tak nebudu jíst. umřu na lenost, už se moc těšinkám. taky se těšinkám na silvestr. snad se to všechno s/zpraví. doufám. ale taky by mě docela zajímalo, co se odemě očekává že přinesu. a ančés mi to jaksi nechce sdělit. ignorantní.

kyberfekalsex. oh yes.