Listopad 2010

nepotřebujete vymalovat strop?

19. listopadu 2010 v 23:23 | džindžr |  DŘISTY
nemám co dělat. klára úspěšně usla už o půl desáté, takže parádka! a to ani neska netančila, kvůli svému superb expříteli. narozdíl od ní jsem já tancovala o sto pět, takže jen já mám nárok na brzké usnutí, které se ovšem nekonalo. boží. jen tak mimoděložně, nesnáším, když si Kamil myslí, že je hustokruťácký Barney. trapas!

řekla bych, že slečně od HP je tak maximálně 14. ale koho to zajímá, žeáno. v televizi je nějaký postižený film o voyérovi. vypla bych ji, ale nechce se mi stávat. docela problémíček. chtěla bych, aby mi napsal takový ten, co má dva metry. ale to mám asi dost smůličku, protože on je beztak ještě furt nějaky posekany. možná bych si měla dát facku. nebo snad radši dvě. ale co, stejně to nepomůže, já jsem nepoučitelná a nenapravitelná píčinka. háhá.

CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI CHCI!

JCKz lžáčtu. komár, co vletí do komína a usmaží se, víš ne. linda a linda a linda. jen tak trochu memories, znáš to. komáři se ženili a nesnášíme báru špačkovou v koupelně. taktrochu zfailovaná mountain romance. jako by to bylo snad před sto lety. samé špatnědobré zážitky. bájdvej přeji hodně síly Dáše Polové a jejím třem dělohám!

nejde mi načíst stránka na vyváření bot puma. a taky mi nejdou načíst fotky na facebook. a taky nejde objednat ten mobil, co ho chci. a taky už mi vůbec nejede fb. je to parádička, povím ti. chtěla bych být někde jinde, s někým jiným. pořád bych jen něco chtěla.

už se moc těším, až budu lítat po fm a hledat tablo průmyslovky, abych si mohla prohlídnout tamtoho jednoho, kterého neznáš. ale je příšerný, veř mi.

je mi smutně. a nechápu, jak se mě někdo někdy může zeptat, jestli jdu na vá*oční pek*o. ignorantní. slečně spící se asi něco nepěkného zdá, jelikož vypadá jakože se jíí něco nepěkného zdá. jo má slovní zásoba je fenomenální.

jetohnus.
jckmoje celebrita, chápej. úplný billie joe armstrong. no dobře, tak ne. ale tys ho neviděla ani neslyšela. některé zážitky jsou tak silné, že je lze jen těžko vyjádřit slovy. jsou věci, které neovlivníš, ani kdybyses kurvahodně snažil. třeba komáre chcípni, víš.

hlavně, že ty jsi krásný.

6. listopadu 2010 v 19:51 | džindžr |  DŘISTY
.. je a jak. a taky je to nejlepší zpěvák holiday od green day. hahá, to už je dávno.

bože, na fb mi píše nějaký úchylák. ještě, že to píše nějakou jinou řečí, jinak bych z toho mohla mít takzvaně regulérní psychické trauma. až se zase někdy rozhodnu použít tyhle dvě superbombabezvakůl slova řekni mi, že k nim patří ještě oslovení spajk. grr.

jsem trapička trapná, která všechno pořád jen řeší a neumí mít v piči, když na ni někdo křičí. ale to tady nechci rozebírat, samo. jen víš co? mamut má slečnu! dvacetijednaletou, která vypadá na 17 a má ročního maxíčka. ani trošičku se mi to nezamlouvá. beztak je s ním jen pro peníze, které on nemá. jo, to bude ono. zlatokopka jedna.

docela by mě zajímalo, proč mám v přátelích na fb plno lidí, které snad ani neznám. asi jsem si neuvědomila, že to nejsou pokémoni. a teď mi tady ti spajci takzvaně přejou k narozeninám a já regulérně nevím, kdo jsou. éj. ale už by to docela a celkem stačilo, jinak ze mě ještě bude pátý čekitauťák. a to bychom přecy nechtěli, žžže.

nacházím se právě na rodinné oslavě a je to tu překvapivě velikánská nuda. stejně by mě zajímalo, s kým to mají jistí lakomí lidé složité. abych ji pak mohla zbít, chápej. to pak jen doufám, že není na takové úrovni jako on, protože bych na ni asi nedošáhla.

někteří lidé si myslí, že když si mě smažou na fb z přátel, tak tím vymažou těch nevímkolik let, co se známe a těch nevímkolik volovin, které sme udělali. jedinné, co tyhle lidi omlouvá je to, že je nemůžu vystát. takže tak.

chtěla bych vždycky takové pátky, jako byl ten včerejší. protože pan povyšujusenadtebe (tak o milion metrů), který mě přemluvil, ať někam jdu po tanečních, což já jsem samozřejmě nechtěla, znáš mě, se moc hezky směje. sakra, vůbec nevím, jak mám poskládat tu větu, aby dávala smysl a aby tam bylo všechno co chci a aby nebylo tak úplně jasné, o čem to jakože mluvím. takže bych vlastně jenom chtěla říct, že nemám ráda pana povyšujusenadtebe jelikož je to lakomec a má moc dlouhé nohy na to, aby se dal chytit. a bolí mě z něho za krkem. jo, jmenuji se takzvaně barča vrátná a jsem retardovaný pošuk.

a s kým ona teda vlastně chodí? hele, co se netýká pana jsemnejlepšíobdivujtemě, to mě nezajímá.  

jestli se někdy nějakou super mega obří chybou stane, že začnu psát statusy o tom, jak moc lofinkám svého milunečka, dejte mi prosím facku. možná radši dvě. aby to nedopadlo jako s panem jsemnejlepšíobdivujtemě, žžže.

jim se stalo něco překrásného, jim se stalo něco divného. našla dívka kluka nešťastného, zamilovala se do něho ("né, né!"). Já jsem ten nešťastník, já jsem ta slečna. Je z toho najedou, láska neskutečná-á.

stejně by mě zajímalo, kdo vymyslel takovou strašnou pitomost, že čím je kluk vyšší, tím víc se mi líbí. asi nějak zapoměl, že měřím sotva metršedesátjedna. tepláková souprava, gule dej si doprava. chtěla bych zas vidět majkla. a jasně že i tebe džejn ;) musím zajet do ovy a nemám ani trochu času. to už je můj osud.

yummy yummy punk rock girls. mám takový matný pocit, že po včerejšku mám dva manžely. jeden je vaclík a druhý s největší pravděpodobností poly. ale to je tak trochu no future, protože to sám říkal. řekni stop psaní hoven do článků.

hej! jaktože frontman toy dolls vypadá jako nejmenovaný budoucí prezident čr, který nosí kabát z antilopy? to si jako nedělám prdel, fakt! je mu patnáct, je šíleně bohatý, tedý spíše jeho rodiče jsou bohatí, má kabát z antilopy, který promokne, nechodí v ničem jiném, než v obleku, své přátele si kupuje a nejspíš je to gay.

jsou dvě věci, které bych měla přestat dělat. vracet se k minulosti a malovat si vzdušné zámky. především to druhé, protože všecho souvisí se vším a tak, znáš to.