Září 2010

já ani nevím, proč ti to říkám!

21. září 2010 v 15:35 | džindžr |  DŘISTY
Hlavně teda kámo Lindo a kámo Dášo, co ste si stěžovaly na nedostatek kvalitního čtiva. Sedím kvůli vám v knihovně a připadám si trapně, když tady furt klepu po klávesnici a dělám tím děsný kravál. Nekecám, no fakt.

Docela nepříjemné je, být sama v klubu. Takže asi udělám nábor do mého superbombabezvakůl klubu. Vezmu tam třeba kámoše komára, který do mě vždycky v pátek něco hustí a objímá mě kolem ramen a pak mě celý týden ani neobšťastní svým dechberoucím pohledem. Myslím si, že to je dost velký trapas. Asi takový jako mít nick Mirečkova holčička. Pa, jdu blít.

Zbožňuju svoje malování vzdušných zámků, které zapřičiňuje návaly tesknící nálady. Taky zbožňuju to, že doma nemám internet, protože to by mohlo být všechno jinak a nemusela bych jak píča čekat až na páteček a v každém člověku na ulici vidět jistého člověka, který moc hezky líbá. Ale nejvíc a navíc neironicky zbožňuju potaneční pátečky, protože se vždycky se všema kamarádím a dovím se plno nových informací. Třeba že jsem hezká, to je velmi zvláštní názor.

Docela si myslím, že bych si zasloužila pár facek. Možná i víc než pár. A nechce se mi zítra do vratimova, protože tam bude nuda jak cyp. JO, fakt se mi tam nechce, to koukáš, co? Je totiž pěkně na nic, když chlapci mají taneční a pak tam není vůbec žádná sranda, protože prakticky všechnu srandu vytvářeli oni. No kopla bych do toho!

Nejlepší jsou němci, kteří nechápou, jak jim můžou v hospodě nalít alkohol, když jim je teprv patnáct a jak se můžou lidi líbat, když spolu nechodí. A taky takoví, co ti vysvětlujou, že na holčičí záchody můžeš jen ty a ne ten kluk za tebou. Joo je to sranda.

Chce se mi děsně na záchod, ale bojím se té paní zeptat, takže se asi počurkám.