Srpen 2010

i hate you guys.

19. srpna 2010 v 15:01 | džindžr |  DŘISTY
čau. nudím se nejvíc na světě. nikdo se nenudí víc, věř mi. sice už mi není tak zle jako včera, ale pořád jsem jak přejetá parním válcem. ještě pořád chci zpátky na tábor. a taky chci nebýt nemocná, protože mě to nebaví. na dnešek jsem měla tři různé plány a zůstal mi jediný. sedět, ležet, jíst, dívat na se televizi a zevlit u pc. jak naplňující.

I feel lonely, lololololonely.

nevím, co mám psát. nechce se mi do školy, nemám ještě ani jednu učebnici. ani prodanou, ani koupenou. nechcete někdo nějakou, mám všechny. zajímalo by mě, kdy jako přijde ta zuzu. už z ní asi tak tři dny tahám fotky a ještě jsem je nedostala. tak snad dnes.. ! chybí mi ten malý smrad. asi bez něho umřu. tak čau.

_

zrotuj sa!

15. srpna 2010 v 19:09 | džindžr |  DŘISTY
možná bych neměla jezdit na tábor. protože a táboře jsou děti a já jsem pedofil. my jsme vlastně jedna velká banda úchylů, kteří mají potvrzení o tom, že úchylové nejsou. ale co, koho zajímá, že si zakládám fanklub, jehož členové jsou kluci ve věku 10-13 let? jsem trapná, ale kdo není. chtěla bych, aby se mi splnilo přání, které jsem si přála, když sme vypouštěli takové ty lapiony štěstí neboco. ale to se mi s největší pravděpodobností nesplní. protože takové věci mi se nestávají. mě se stávají jiné věci. třeba že se můžu pokakat z jistého nejvíce vynikajícího člena mého fanklubu, který vypadá jako milý a něžný přítel. a on se může nejspíše pokakat ze mě, za což je mi ho vskutku líto. ale co naděláš, nenaděláš nic. ledatak si udělat nějaký zestařovací stroj, žže. neumíš to? chtěla bych se zase jednou naplnit něčím jinčím než jen jídlem. né, že by jídlo nebylo dobré, ale znáš to. hj canty crew je nejlepší, víš to? a vlastík je taky nejlepší, protože se na mě pořád tlemil. a taky peťa je nejlepší, protože to bude grázl a protože sme si ho chtěly s klér vystřihnout. a taky rosťa je nejlepší, protože má nejrychlejší nohy na zeměkouli. a taky paťa je nejlepší, protože je petr bajza a nejroztomilejší stvoření. a taky mamut je nejlepší, protože je pořád stejně krásný. a nejvíc nejlepší je kája. protože jen on mě může utopit, sebrat mi všechny svítící náramky a pak mi je vrátit, mít mě rád, když nikdo jiný ne, nosit mi pití, když na něho zamrkám, nesnášet mě, když ho chytím, lézt mi na hřbet a pak mě nutit běhat a utíkat, když s ním chcu tancovat. prostě bych ho nejradši snědla. achych. a nemám ráda bérušku. protože první noc se mi nastěhoval do postele a od té doby se se mnou nebavil. takže jsme po sobě celý tábor akorát štěkali, on byl hotový z mažoretek a spal s klárou v posteli. a stejně chci zpátky. i když mě nutili sedět úplně zbytečně na poradě do noci a vstávat brzo ráno. i když mě děti neposlouchaly a házely po mě kameny a věšely se na mě. i když nás vedoucí pořád za něco pičovali a my sme chtěli odjet domů. i když jsem brečela, že mě nikdo nemá rád. i když jsem netušila, jak mám neustále utěšovat zhroucenou kláru. i když mě tam všechno a všichni štvali. prostě mi to chybí. úplně nejvíc.

komár má pěkně divnou profilovou fotku, na které nevypadá jako komár. a má přidělané svaly a nemám to nikomu říkat. chci jít spát ke klárce, jenže její matka mi to nedovolí. spíš jí, žže. ona vůbec nectí tradice. ani beruška nectí tradice. ani jednou sme spolu netancovali ploužák. už ho nikdy nechci vidět, víš. a jaký z toho všeho mám pocit? pěkně v piči pocit.