Červenec 2010

buď dobrý, budeš lepší.

27. července 2010 v 21:17 | džindžr |  DŘISTY
hey guys! totálně jsem vypadla ze cviku. neumím nic psát. možná, že se to zase naučí, ale to opravdu není zaručeno. chtěla jsem především udělat radost lindě, protože se po mě scháněla. a myslím, že i báře. jenže ta už se mě ptala hodně dávno, takže nevím, jestli se to počítá.

momentálně odpočívám od prázdnin, uklizená pěkně u babičky na venkově. no, čeladná už jako venkov nevypadá, s tím hočiminovým městem a ultramoderním náměstím. ale vem to čert. aspoň tady můžu nerušeně rozjímat o tom, jaká jsem podle někteých jedinců děvvvka. zvláštní, co potom jsou ty holky, které neustále kalí pičo a na každé kalbě se pičo ocucávají s někým jiným?

zbiješ se mnou kláru? štve mě tím, že mi neustále navrhuje, koho bych měla sbalit. hej, jako kdyby mě někdo chtěl. nejlepší je stejně o dva roky mladší mates. někdy bych jí fakt jednu flákla. ale jinak jí mám moc ráda, objednala mi kuličky. mimochodem moc pěkné kuličky. bílý tygr uuáá! stejně je to sranda být v kuličkovém klubu. jako kdybych ty kuličky uměla hrát, žže. detailíček.

můžete mi říct, který kretén rozděluje štěstí? proč já třeba nemám žádné a někteří všechno? je to smutné. taky je smutné spát venku ve spacáku vedle svého skorobratra, který by se sváma nejradši ožužlával a dívat se na odvrácenou hlavu jacka sperrowa no.2, o kterém víte jistě jen jednu věc. že ho nebudete nikdy mít. ten pocit není zrovna záviděníhodný.

strašně ráda bych psala a psala, ale jelikož to musím furt přerušovat kvůli životně důležitým věcem tak ztrácím nit. uáá. a teď je oba zabiju!! protože mi píšou samé sračky, stěžujou si neustále a pak mi sdělí, že spolu chodí! ta dnešní mládež je čímdáltím horší! ale jelikož už jsem uklidněná, tak můžu prohlásit, že mise splněna a že jsem ráda, že jsou rádi. uff.

mecháč, taky malyy! (něco jako: viky, ty máš ale péro)
panika! postihne tebe, tebe i tebeeee!! (bang je nejlepší hra na světě!)