Květen 2010

my kluci, co spolu chodíme.

29. května 2010 v 19:55 | džindžr |  DŘISTY
hey! jsem u babičky. je to tu fakt super bomba bezva kůl. aspoň tu mám internet! doma můžu na pc tak maximálně psát slohovečky pro dejva nebo si zakládat rodiny se skvělými jmény v the sims a pak všechny se všema podvádět. muhehe. ale zrušili tady disney chanel! naprostý konec světa, nechápu, jak se to mohlo stát! to už je můj osud.

u mňa nět druzja. protože jsem sobecká, víš. a vlastně jsem celá špatně. ale coo, hlavní je, že sobecké mrše a bezcitnému hajzlovi to spolu pěkně klape. no, jednou. až přestane nosit žlutou s fialovou a ponožky "jsem velký tenista".

v ponděli se fotíme. nemám nic na sebe. ale mám pěkné spodní prádlo, takžže půjdu v něm. jenom v něm. dobrí, co? nebo bych taky mohla zajet zítra do ostravy, že. jenže nemám s kým. možná se slečnou miláčkumilujutěmoc, ale ta se někde asi válí opitá, takže to bude trošilinku těžké. jinak fakt nevím. asi řeknu ondrovi. ten by určitě vyskočil a jel hned teď. bože, já dokážu být tak neskutečně vtipná!

vskutku jsem sobec a nehodlám na tom nic měnit.

chtělo by to aby bylo 18.6. a já mohla odjeti pryč si válet šunky u mořře. jenže můj čas na hubnutí se silně tenčí, takže bych asi měla přestat žrát jako prase! achjo, je to těžké, vůbec nevím, jak psát v nějaké srozumitelné formě. nejradši bych jen tak psala věty, které vůbec nedávají smysl, chápeš. třeba že už nejsem džindrž a nikdo si toho pořádně nevšim. chtělo by to ještě nějakou změnu. třeba si sedřít obličej rejžákem. možná bych pak byla konečně krásná.

slečna komplex končí ;) se vším a se všema.

možná se tak narodila.

15. května 2010 v 19:11 | džindžr |  DŘISTY
včera, při velmi plodné a pozdní debatě s lindou, jsem se dozvěděla, že ona ani neví, proč nepíšu na blog. takžže jen tak pro pořádek, který nesnáším, bylíme teď na půl roku u babičky a babička nemá internet! nevím, opravdu nevím, jestli to přežiju, dík za optání. takžže si nemysli, že bych se snad nějak stala šťastnou, to vůbec ne. kdybych byla šťastná, tak neřeším něcí něco, fialovou se žlutou a jestli je na místě, aby mě mrzel život. jo a ještě bych si nevymýšlela pomůcky na zapamatování kytek typu nikodým zemědým.

úplně mě dojímají ty staré fotky, co tu v tom dědovém pc mám. jako třeba ze skautu a ták. ještě s mými kdysi nejlepšími přítelkyněmi. některé z nich, teď vole pičo kalí a dupou nonstop, jiné se nezměnily a jiné se konečně daly dohromady se svými životními láskami. no, jsem prostě závistivka závistivá, znáš to.

přidala jsem se do skupiny STATUSY BLBCŮ. tak uvažuju, jestli tam dát nějaký od danečka terezčiného miláčka, nebo od kláry pastorkové hloušové. myslím, že to pomalu vyjde úplně na stejno. je mně zle. je nadosmrti postižená! nebo spíš do té doby, než se rozejde s miláčkem mirečkem. řekněte mi, taky se chováte tak nechutňácky nechutňe a serete na svoje nejlepší sámošky endží?

potřebuju do ostravy! závisí na tom můj život. jenže nevím kdy a nevím s kým. fňuký! a ještě k tomu nemám peníze, ale neříkej lence, že jsem to říkala, protože by mě zbila za to, že to říkám. chňápeš, ne? a netrefila jsem se do tyčky! jako když jsem byla střílet na pouti. očividně už jsem vyšla ze cviku. je to moc smutný příběh. musím zase v létě trénovat, jinak to nevidím.

Sterling Knight

a už mě to fakt nebaví. takže znáš to, stačí sráči. nebo taky suck my balls ;)

mayday.

1. května 2010 v 21:15 | džindžr |  DŘISTY
je to tady nůdička. jsem na čeladné, na dědovém pc, které je neskutečně pomalé. ještě pomalejší než to vedlejší zavirované. a to už je fakt hardcore, kámo. jináč tady mám fakt kůl program. jím, spím, sedím u pc a sleduju disney chanel, takže v nejbližší době umřu na přeslazení. nojo, život je boj.

ondráš nejel sjíždět vodu, protože se mnou nemoh být na lodi, protože jsem nejela. jo, vymyslela jsem si to. promiň, ale trpním nedostatkem hmyzu a rostlin, takžže ..

nechápu, proč mám takové inteligentní nápady, které bych se fackovala od rána do večera. jako třeba přidávat si jisté lidi, které někdo neustále označuje na fotkách a vracet se tak do historie dávno minulé! měla bych toho nechat, rozhodně mi to neprospívá.

psice chodí s teďsihryžuret! vlastně mě to ani moc neirituje, jako jednu mou kamarádku, která mě kvůli tomu nazývá krávou! to si jako nezasloužím, protože já v tom vidím jen to dobré. jakože nebude chodit s jsemnejlepšíobdivujmě. ještě by ho nakazila a štěkající hmyz, to by bylo na hovno, že. možná, že bych měla přestat řešit píčoviny. jo.

byl zde jistý pokud udělat nějaký super štýlo disajn, ale jak můžeš vidět, nepovedlo se.
končím s váma.