Duben 2010

chcem kyvať s vámi.

26. dubna 2010 v 20:11 | džindžr |  DŘISTY
ale už se doma jakože dost nudinkám. už by se ta nemoc mohla sebrat a odejít do pryč. víš co? možná bych mohla přestat mluvit sprostě. protože vole za každým slovem a píčo za každým druhým není zrovna moc sympatické. ale co, stejně jsem chlap, tak můžu být dlazdič s nevybraným slovníkem a s ostravským přizvukem, pičo.

tak děti, neska si napíšu seznam, co všechno bych chtěla:
-uzdravit se do pátku
-umět zpívat
-začít tancovat v nějaké fakt super štýlo krů. ne, přeháním to s těmi kůl názvy, zas tak vážné to se mnou není
-pořádně ovládnout umění dnb dance. čistě kvůli sobě
-konečně si umýt vlasy! jsou jako hadí ocásky. bléfujgrc
-jet na lodi s ondrášem. ale to bych ho první musela přesvědčit, že ho opravdu, ale OPRAVDU nechci znásilnit. což bude těžké
-nějaké nové super štýlo hadry od mého módního návrháře
-nemít v sims skoro celé chio! škoda jen, že tam nejdou dělat prasata. né, to nebylo hnusné!
-vysvětlit kléře, že v pátky prostě nemůžu, protože dělám holubičky a dost mě to baví
-neposlouchat tady sračky typu myslíš na mě. klesám
-mít nějaký dobrý notebook a né tuhle šunku. abych si mohla pouštět filmy v posteli, chápej. protože tenhle kráska nezná nějaké připojení na wifi, takžžže z něho vede několikametrový kabel. kůl
-nestěhovat se na půl roku k babičce! asi tam umřu. protože nebudu mít net, budem bydlet nahoře, tam, kde bydlela prababička a tam to není vůbec hezké a když tam trochu dupneš, tak se začnou třepat všechny ty sklínky ve skříňkách. kdo by nechtěl!
-vidět nejmenované krásné lidi, kteří pro mě na fb dávají moc hezké písničky
-zhubnout více než to jedno kilo, které se nějak ztratilo. asi to bude tím, že skoro vůbec nejím, protože prášky mě tak nějak nasycujou. dobrí, asi budu pořád jíst nějaké prášky. vtiiip
-nedopisovat tu matiku, která na mě čeká!
-mít více průhledných silonek. no fakt, ony se všechny tak nějak rozthaly. samy
-jet k moři, samozřejmě tak o deset kilo lehčí, žžže. a plno svalnatých chlapů do půl těla nahých. mmm
-jet do ovy, nažrat se v mekovi a koupit si ty sandálky. a červený lak. protože ten můj už je stopro zaschylý

a už to stačí. nemůžu mít všechno, žžže. život nieje růžová zahrada.

happyend isn't real.

17. dubna 2010 v 20:25 | džindžr |  PRDY
Upozorňuju, že tohle povídání je pouze inspirováno skutečností. Jakákoliv podobnost s reálnými postavami je čistě náhodná. Obsahuje sprosté slova, takže by si ho neměl nikdo číst.

živoť nieje růžová zahrada.

12. dubna 2010 v 19:59 | džindžr |  DŘISTY
.. to teda kurva ne!

o víkendu se přesvědčíte, že stará láska nerezaví. mám to v horoskopu. o víkendu jedu do hranic, jen tak pro informaci. pokud mi to tedá doma ještě nezatrhnout, protože ve středu jsou třídní schůzky! budu tam sice mít jen jednou za tři a několik dva až tři, ale i tak se jim to doma nebude líbit. debilové, fakt.

víkend byl .. no docela nezajímavý. hrála jsem fifu, děsně kvalitní. utěšovala jsem později se ošmatrávající lidi, dívala jsem se na horor a proto jsem musela sedět bratrovi na klíně, brečela jsem ofsourse, to bych už ani nebyla já bez breku, chtěla jsem zabít jisté lidi s dobrým zadkem, NEnaučila jsem se fotit - vyfotila jsem akorát jednu hezkou fotku a na ní je MECH, takže potlesk, skončila jsem třetí v uzlování na čas, žehlila jsem matesovi hlavu, což by nebylo nic divného, ale vy jste neviděli matesovy vlasy! byla jsem kláře dobrá jen když byla uražená na mirka, vyprávěla jsem naše velmi křehké vztahy a terka mi to nechtěla věřit a ták. mohlo být líp.

jdem do tanečních v ten pátek. což je dost cajk. a budou výhledy, chachá! mimochodem, neska mi aksman úplně překazil den, protožžže na mě tak nějak ostýchavě čekal můj módní návrhář - nechtěl mi dělat trapas, chápej, i ten postiženec, co nosí zimní čepku. jenže než nás ten tydýt pustil, tak oba odešli. takžže dobre jak cýp.

kdysi jsme byly s máti v tescu a ona mi koupila takové ty sociální tesco brambůrky, které chutnají jako omáčka z čikinburgru. no ty mi koupila jen zdánlivě, protože já piča jsem je neska rozbalila a zjistila jsem, že jsem vzala né paprikové, ale paprikové se šunkou! a ty vůbec nechutnají jako omáčka do čikinburgra. je to na hovno.

těším se na středu. a na sobotu. zbytek vymažem jó?

my heart is blue for you.

8. dubna 2010 v 19:53 | džindžr |  DŘISTY
nemám moc co dělat, takže asi sešmoulím nějaký ten článeček. jako mohla bych se učit matiku, žže, nebo si připravovat ty kecy o good manners, ale nad jedním jsem seděla dvě hodiny a nad druhým asi půl. takže to bohatě stačí na to, abych zjistila, že tu jedničku nebudu mít ani kdyby se nadpozemsky zadařilo. a tu ájinu nějak zaimprovizuju za pochodu, hůř než za dvě mi snad nedá. takhle mluví slečna, která se už asi od druhé třídy základní školy učí anglicky a o prázdninách bydlela dva týdny v anglické rodině a pilně chodila do školy! měla bych se stydět. ale nebudu, smůlička.

jsem zvědavá, jak to dopadně s těma tanečníma. jestli půjdem všechny třídy dohromady. to by bylo moc hezké, hihí. hlavně tedy ty výhledy. no ale neříkejme hop, nebo nám přeskočí. ale jako jestli půjdem ve středu, tak se jdu zabít! to už radši půjdu v neděli. no, musím na to lenku zítra upozornit. ach mám já to ale povinností!

moje nejmenovaná kamarádka, která si to určitě nepřečte, je největší nechutňačka pod sluncem! nejenže na mě neustále mlaská a hází očka, ona dokonce i masturbuje v ruštině! asi ji ten rusky jazyk nějak vzrušuje. prostě je nechutná. a když jí připomenu její trojpolní systém, tak je na mě pro změnu hnusná. tak si potom vyber jako!

nemám ponětí, jaké si mám vzít boty na víkend. david totiž říkal, že prý tam jsou ještě zbytky sněhu a že je tam rozbředlá zem. navíc to vypadá, že nemá být kdovíjaké počasíčko. ale mě se moc nechce brát gladyny, protože jsem chtěla hrát fotbal. to se sice nevylučuje, já v nich zvládám všechny sporty, ale přecejen to není zrovna nejpohodlnější, žže. dívej jo, zítra po škole musím jít domů, umýt s vlasy nejspíš, vyndat krámy z báglu, nanadat tam ty na víkend ( škoda jen, že ještě vůbec nevím, jaké to budou), vysušit si vlasy, sebrat bágl, vzít nějaké vhodné boty a jít na vlakáč. je to namáhavé jak cýp!

z našeho lukáška se stává narcis a šampon největší! ráno mu příprava do školy zabere prýže hodinu a půl, nebo tak nějak, studuje vlasycézet, má šampon pro lesk vlasů, koupil si vlastní orandžové wejfajery ( mimochodem, i jiný student gpb si koupil wejfajery. ale jsou docela hnusné, takže to nebudem rozebírat.) a dokonce veřejně přiznává, že je narcis! jo a ještě chce jít na operaci s jizvou, protože prý není pěkná. kam ten svět spěje.

moc se těším na ten víkend! sice je na nic, že tam nejede pan velká holka, který mě neustále vžduchá a bije do ramena, ale aspoň tam bude pan dotěrné otázky, který má dotěrné otázky, shazuje mě ze zábradlí a bije mě po ledvinách. mimochodem je pořád děsive hezoučký, muhehe. ti dva, co hledají ženu a mě nevidí jsou prostě nejlepší. i když, co bych chtěla, když jsem chlap, žže.

uáá.

5. dubna 2010 v 19:30 | džindžr |  DŘISTY
chci zpátky svoji Klárku !!!!