Březen 2010

se lámeš, vole!

31. března 2010 v 21:08 | džindžr |  DŘISTY
čést nigga! ufoni jsou kurvy, víš to? přiletí si, ovládnou celou zemi, unesou všechny Kléřiné známé a pak jí znásilňují ve dne v noci !  a ona pak chudinka má takový úžasný výraz. a navíc bojuje s nindžou proti kuřatům! to je jasně prohraný boj, to přece musí vidětna první pohled. víš co, já už těch hoven nechám, jóó?
periodu vypočítáme z menstruačního kalendáře. 
héj, nemáte nějaký sirup proti těhotenství?
někteří lidé se na mě dívají moc hezky .. a jiní mě pak za to mlátí, že, leni!
zítra jdu plavat. v deset ráno! to bude moje smrt. a pak možná slavit kačiné narozky. pokud mi otec nevymyslí nějakou zajebanou práci. debiil.
moje empétrojka se začíná pomalu ale jistě plnit sračkama typu kontrafakt atd. ! mělo by se to zastavit, jinak dočista ztratím svoji imidž! joaha, já vlasně nikdy žádnou neměla.
doprava doleva nahoru ještě ještě!
tak to třeba stačí, ne.

mám piččči.

30. března 2010 v 20:28 | džindžr |  DŘISTY
ááá !! to jen tak na úvod. přesné popsání mých pocitů, chápej. moji neaktivitu na blogu si nevykládej špatně. nezešťastněla jsem. jsem pořád stejně nešťastná. i když možná o miliontinu milimetru míň, protože mám partnera do tanečních. což je nadmíru skvělé. snažím se mu napsat na fb, ale právě spí. debil. ne, neznám ho.

mám nechutnou kamarádku, která lafinkuje svojeho miláčka a nežije ničím jiným. to znamená, že ani mnou. ach, je to těžké, asi si na to v životě nezvyknu. fůj hlavně jak sme dycky říkali, že je to nechutné to všem cpát. ach ano, časy se mění. teď už jen chybí založit nějakou fb skupinu na způsob poly a lali se milujou. GRC!!!!

on by chtěl moje brýle? ale s brýlema jedině i mě.

hej vole nevím co mám psát. asi že mě nikdo nemá rád nebo tak něco. hnuskáá.

tři jamboři šli kdysi z vojny domů.

22. března 2010 v 20:55 | džindžr |  DŘISTY
tak si jdu zase stěžovat. jedinná věc, co mi jde naprosto excelentně. fakt že jo.
- stále mě nikdo nemá rád
- mirek mi koupí flašku, což je chvály hodné. ale chce po mě důvod. žádný nemám, promiň. a navíc nevím, s kým ji vlastně budu pít. no co, kdyžtak sama, žže.
- jsem nejvíc závistivá holka na světě ! znepokojuje mě to. ale co
- není snad žádná věc, kterou bych neměla piči
- stále jsem hnusná a tlustá. a budu ještě vííc a vííííc tlustá, protože stále jen jím. prostě pernamentně celý den. je to má jedinná radost. jo děcka, žal je svině.
- některým lidem by se mělo zakázat být tak krásní.
- přemýšlím snad jen nad třema věcma. že mě nikdo nemá rád, co si obleču a co s ním. částečně ještě kde a kdy si dám cigaretku, ale to jen tak okrajově. jo můj život je naplněný, chodím krmit holuby.
- nesnáším vás všechny !!
- kupuju si zásadně brýle, které mi nesluší. je to takový můj rituál. ale né, vůbec není pošahaný, díky za optání. ta samomluva.
- vykašlala jsem se na chimju. vadí to moc?
- šla bych zítra na průmku. třeba bych tam potkala tyvíškoho. mohla by to být sranda. zas melu hovna vole. žádná sranda, second great depression by to byla. pff.

chcííííííp !!

a divá bára se mnou spí.

21. března 2010 v 18:57 | džindžr |  DŘISTY
tak možná by se dal článek, že. i když mi moc není jasné, o čem bych tak měla psát. nechci jít do školy. už nikdy nechci jít do školy, protože je to tam hnusné a zítra píšem dvě písemky a já nic pořádně neumím. ale to není žádný div, žže.

možná půjdu do tanečních s bratrancem od klér a budem takový ten džindžr pár. ale ještě si to bude týden rozmýšlet. stýýl. a jestli se mnou nepůjde on, tak už opravdu budu psát tomu procházkovi. a to už bude kůrva krize. ještě sice teréz říkala, že bere někakého kamaráda, ale jelikož mu prý řekne, ať si vybere mě nebo len, tak nad tím opravdu ani neuvažuju. jednou z toho umřu. možná i dvakrát !

nikdo nepíše na blog. protože jsou všichni šťastní a zabavení. když je někdo šťastný, tak nemá potřebu psát. to už jsem zjistila, jsem já to ale chytrá holka. to je fakt kůrva nefér tady. já se akorát procházím kolem starých známých míst a vzpomínám, co všechno se tam dělo a je mi z toho akorát tak zle. a už asi čtyry roky umím jedno číslo na zpaměť a nikdy se ho nezbavím a bratr by chtěl mít mé problémy. to nepřeju ani jemu, fakt že ne.

a chtěla bych si s někým popovídat, ale netuším s kým. protože všichni, co jsem si s nima už neska povídala, jsou na nešní povídání nevhodní. no chápeš mě, ne? asi moc ne, co. prostě bych si třeba povídala s tím mým střeleným vztahovým poradcem. musíme ho prostě přemluvit na ten tábor, to budem dennodenně chcípat. kurva, kolik se tam píše ten postižených en?

i like your boyfriend.

18. března 2010 v 19:53 | džindžr |  DŘISTY
odteďka končím s reálným světem. sbohem, nebudeš mi chybět. začínám žít ve světě svém, ve světě lepším, než je tenhle. kde mě nikdo nebude dávat na druhé místo, kde mi nikdo nebude sdělovat důležité věci po icq, kde si nebudu na facebooku přidávat své dávné lásky, kde se mnou někdo půjde do tanečních, kde budu krásná a hubená a kluci se o mě budou bít, kde budu moct jíst jak se mi zlíbí a nepřiberu, kde se nezamiluju úplně do každého, kde budou lidé vděční za to, co mají, kde mě bude někdo poslouchat a řešit se mnou mé problémy, kde se mi nikdo nebude smát z jakéhokoliv důvodu, kde budu umět skvěle tancovat a nebudu muset jezdit na žádné pošahané soutěže, když se mi to nebude hodit, kde bude u nás pořád jenom jaro a podzim a sníh v alpách a teplo v jižanských zemích, kde se nikdo nebude plést do cizích záležitostí, kde nebudou žádné blbé rodinné oslavy, kde nebudou mít blbé holky hezké přítele, kde mi nikdo nebude vymýšlet falešné naděje, kde nebudou lidé, kterým bych mohla závidět, kde mi nikdo nebude brát nejlepší kamarádky, kde budu mít pernamentně rezaté vlasy, kde mi bude někdo zpívat zamilované písničky, kde bude džambo můj kamarád, kde budu mít všechny své blízké blízko (tím myslím džejnu a alenku a majkla a tak dále), kde vždycky dostanu to, co chci, i když zrovna nebudu vědět co to je, kde nebudu muset uklízet, kde se nebude nikdo ožužlávat přímo předemnou, kde nebudu psát ve škole písemky a nikdo mě nebude zkoušet, kde si budu tisknout peníze, kde nebudu zvracet po alkoholu, kde nebudu mít moje supermanské tričko krátké, kde nebudu dostávat každý měsíc krámy, kde mi mí rodiče nebudou nic zakazovat a kde budu prostě bestiálně šťastná !!!

second great depression.

16. března 2010 v 19:40 | džindžr |  DŘISTY
nesnáším celý svět! mám šťastně zamilované a odpaněné kamarádky, kterým to moc závidím ! a momentálně mám ráda největšího poseru na světě, který se bojí bab ! můj život je den odedne skvělejší !

dsns.

13. března 2010 v 17:45 | džindžr |  DŘISTY
nudím se. přesněji řečeno chcípám nudou ! a v rámci mé odtučňovací kůry jsem se přežrala popkornem. jsem fakt prase. mám pár nových poznatků.
.. někteří lidé by měli nosit na čele cedulku "bojím se tě, nešahej na mě." hm, když jsem tak napsala to nešahej na mě, už mám dva kandidáty. jen tak mimoděložně se právě dělí o tu skvělou o nejkratší cestě do srdce chlapa. jó, není to s nima výhra.
.. Mirek naprosto zcestně nosí na krku prstýnek. je to ale vtipálek.
.. zase jsem spala se svým bratrem v posteli ! ale tentokráte to bylo míň harmonické. ale je to fakt sranda se do dvou do rána hádat, jak si lehnem a řvát po sobě, ať nekopem a nehýbem se. no nakonec sme se dohodli, ale až po tom, co mi sebral celou deku, lehl si na ni a pak sebou vždycky tak úžasně škubl, když jsem do něho dlubla. hihí.
.. už nikdy nespím se svojí nejlepší kamarádkou a jejím přítelem ve stejném pokoji ! je to nechuťárna všech nechuťáren. fuj.
.. potřebovala bych si popovídat se svým vztahovým poradcem nadrženým králíkem, který mi dává úplně špatné rady. ale aspoň je vtipný, žže.
.. máme sudé týdny, liché týdny a sudoliché týdny a lichosudé týdny. stýl.
.. nechci jít do té hnusné vyjebané školy !!! a hned v pondělí psát z dementního čejáku, který se mi ani ždibíček nechce učit. je to fakt hnus. až nadosmrti budu nesnášet p*lčáka.
.. mí kamarádi chcou jet někdy do Irska za Aniččinou maminkou. je to sice moc krásný nápad, ale .. kdo mi to dovolí? dyť mě bezták nepustí ani na tu mirkovu oslavu, žže. achích.
.. odteďka budu chodit jen v mé nové sukni a v těch megavelkých kraťasek po mamince. a možná ještě v těch černých manžestrákách, promyslím to.

take a look at my girlfriend.

10. března 2010 v 21:10 | džindžr |  DŘISTY
jsem vyčerpaná. ani se nedivím, když jsem dopoledne strávila nakupováním, pak jsem byla nucena jet do nějakého blbého sanatoria v prdeli světa tzn. klimokovicích a pak mi kvůli tomu ujely dva vlaky a já musela jet načerno autobusem. né že bych předtím nepopojížděla po ově na černo, ale chápeš. prostě to bylo vyčerpávající a jestli ondrášek můj milovaný čekal neska nějaké velké projevy lásky, tak smůlička. i kdyyyž, on má rači svůj noutbuk než mě, žže.

ale kdyby tě zajímalo, co jsem si koupila tak mám: krásně barevné kotníkové botky s nápisem NR. někteří (len) mi ho závidí. jachacha. no potom mám sukni, do které se podle jistých zlých jazyků nevlezu! asi mi závidí, jak jsem štíhlá. jo a proto je ta sunkě emko, áhaha. pak mám bílý nátělník, další fejky wayfayerky s hvězdičkama na sklech a zebrovaný pásek. takže jsem se svým nákupem spokojená. a ani to nestálo moc hříšné peníze, takžže.

ať už je páteček !! zítra mě totiž čeká naprosto nudný den, protože až vstanu, tak se seberu, půjdu k babi na obídek (zelňačka, mňáám!) a pak budu sedět doma na zadku. no sranda jak cýýp.

jistí lidé, kteří spadli do lásky se svým noutbukem a kteří mají úspěch i u mých kamarádek, se neustále přihlašují a odhlašují z icq. nejde mi na rozum, čeho tím jako chtějí dosáhnout. měli by taky začít vyvíjet nějakou aktivitu, protože mě se fakt nechce. achjo, je to těžké.

víš, co je fakt nejvíc rebelské? jako kromě žvýkaní žvýkačky in a science class, samo. pouštět si sračkovní hudbu v autobuse! někdy to zkus, je to sranda. hlavně, že takové ty píčniky, co to dycky dělaj úplně nesnáším. nojo, stává se.

nechci jen chytat vodopády.

8. března 2010 v 20:11 | džindžr |  DŘISTY
ach. zrovinka jsem umřela, věřil bys tomu? některým jedincům by se mělo zakázat zveřejňovat svoje fotky, protože jisté píče nad nima pak umírají. když ta fotka je úplně achhhh. to ti asi nevysvětlím, jak moc jsem umřela. no nic. nemusíš všechno vědět.

neska se mi zdálo o masajovi ! to byl sen ti povím. asi to bude tím, že jsem včera z mobilu smazala skoro všechny jeho fotky. nojoo, změny musí být.

na lyžáku mi naposto zkazili hudební vkus. třeba teď mi tu hraje chaozz, jo. kvalitka jak cyp. taková moc hezká písnička, kterou kdysi zpíval kryštof, co si mě nepamatuje. a teď jsem to přepla na chytání vodopádů. lyskala bych se od rána do večera, fakt žejo.

a pak, že tam nedám líbí se mi. lysk.

děsně se nudím. jsem totiž odstavená u babičky na prázdniny a prostě se tu nedá nic dělat ! ještě že zítra odpoledne jedu dom. jinak bych asi chcípla po stopadesáté první. ať už je ta postižená středa, ať si můžu jet nakupovat na jaro, které zjevně nikdy nebude a ať mi může Len poradit, co mám dělat. protožžže já to nevím. jako chápej, nevím, jestli se mi chce něco dělat a jestli to má smysl a tak. takžže budeme vidět ;)

krysta chtěla vidět toho, o kterém tak básním. poslala jsem jí tu super sexy fotku, kterou posílám všem, kteří jsou ochotní se na ni dívat. hm, tak se posrala smíchy. nojo, mám dobrý vkus.

nechápu, odkdy jsem takový debil a svěřuju se se svými slabostmi vaclíkovi, i když vím, jaká je to drbna. jsem prostě nenapravitelná píča, když si s ním v buse povídám, jestli je lepší ten nebo ten a on na mě pak půlhodiny valí oči. prý to bylo jasné. pff.

a štvě mě nějaká postižená lucinka, co mému nejlepšímu pořád něco píše na facebook ! hlavně teda pusinky a ták. vrrr.

už nevím. a musím promyslet hodně věcí. a nechce se mi. achích.

lyžáček ve zkratce.

6. března 2010 v 14:45 | pitka |  DŘISTY
- po nasednutí do busu byla nejčastější věta: "Já už chci domů!"
- hele pes, nechceš ho jebat do zadku?
- všichni tady chcípnem!
- Ahoj mami, na pidi pokoji nás spí jedenáct bab, místo okna máme větrací šachtu a snížek je na nic. Ale jinak je to fakt v pohodě.
- my name is Spejbl. Spejbl Spejbl
- ty vole já vím odkaď tě znám! Já s tebou chodila do první a druhé třídy! Aneb znovu objevená kamarádka, která nemá kluků nikdy dost ;)
- brek, vzpomínka na nejmenovaný obrázek, která zapříčinila smích (podle Dáši pláč) a půlhodinka stvárená děláním bublin z děcké orbitky. To bylo po tom, co jsem málem vyletěla z kůže asi z milionu důvodů
- mám v piči celý svet, mám v piči i těba ty žumpo jedna!
- všechny vás nesnáším ještě mnohem víc, než předtím. Tomu se říká skvěle utužený kolektiv
- někteří jedinci, co si myslí, že tancují nejlíp na světě a přitom u toho vypadají jako "úplní idioti" přirovnatelní tak možná k těm, co dostanou vždycky všechno. A taky ti, kteří projdou pět milimetrů ode mě, i když je kolem milion místa
- to máš za to, žes mi vzala židle!
- a teď všichni: "Linda a Linda a Linda"
- mnou předělaná písnička Komáři se ženili
- bujónová polívka s plesnivými knedlíčky
- zelená, hruška a tiramisový likér. Tomu se říká fakt super extra kůl kombinace
- Míšo, máš moc hezké oči, takové modré. Špačková, drž už hubu.
- tady se postav. Ne, vedle ty debile. Buď zticha, nebo tě zliskam. Tady to obejdi. Stůj blbče, to máš přeskočit! Okej teď se můžes zvednout. A potáhni si ty gatě! Prostě jsem z nich dělala kretény chachá!
- bylo to kratke, ale yntenzyvní.
- koho vezmem z béčka? Němce! Ale já ho nemiluju. Neurážej je, když je neznáš. Jako on je fakt dobrý. Nebreč, je to debil. Vše by Dáša.

Možná ještě něco dopíšu.

- koho nemáš ráda ve svém družstvu? čekitaut a sjudu. a jaké mají lyže? krystalové. a proč si nemůžeš oholit nohy, protože máš atomový ekzém?
- a teď bych poprosil o sólo pro Lukáše Komárka a jeho krásnou tanečnici.
- martin si na bazén zapomněl vzít vrchní díl plavek. smutný příběh.
- játrovka pečeňovka
- je mi špatně a bolí mě to a to a to.
- lyskačka při macareně