Únor 2010

s0rt,,,

24. února 2010 v 21:17 | pitka |  DŘISTY
ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro ondro !!!!!!

winterlovers.

22. února 2010 v 20:04 | pitka |  DŘISTY
Pár velkých informací:
- co se sakra stalo s blogy??!!
- ukončila jsem jednu dost blblou a trapnou etapu svého života. Smazala jsem jisté nevhodné iniciály ze své lavice. Teď je můžu zase všechny v klídečku nenávidět. Nebo taky možná ne. Někteří z nich mají vcelku ucházející vzhled, žže. Jenže některým se budu vyhýbat až do konce života. Nasrat.
- ty krásné boty vypadají z blízka pěkně chujovo. Ach, zase jsem se spletla, jako vždy. Takže budu muset o prázdninách do Ovy a koupit si nějaké levné krásné boty někde, nevím kde.
- můj přítel na mě neska čekal před školou na stromě. Víš ne, moss.
- Klára mi tady první píše, že musíme zamluvit bowling a pak není u PC. Zabila bych jí! A nejen za to, žže.
- POTŘEBUJU BOTY!! A taky potřebuju umět dnb dance. To je teď smysl mého života. Naučit se to podle jůtjůb. Možná by mě to moh naučit jediný člověk, o kterém vím, že to umí. Ještě to promyslím.
- jako, jen mi oteček poslal peníze na účet, tak už tam nebudou. Protože si musím koupit vodku a cigarety. Důležitá výbava na lyžák, vole. A ještě ty boty. Ach ach, mám já to ale problémy!!
- všem se líbí můj status, ale bezták ani nikdo pořádně neví, co znamená. Debilky.
- na Slovensku je všechno popiči. Musí to tam být fakt dobré ;)
- POTŘEBUJU BOTY!!

Stačí sráči.

co jsem to slyšel, hm?

21. února 2010 v 20:12 | pitka |  DŘISTY
Měla jsem se neska krásně. Asi budu skládat básně. Ne, to každopičopádně nebudu. A pořád tady kolem sebe cítím takovou tu skvělou vůni z takové té skvělé mikiny, kterou jsem měla jako šaty. Ale nestěžovala jsem si. Teda stežovala. Chtěla jsem se je všechny zabít, protože měli blbé narážky, hlavně teda David, žže. A taky jsem jim pořád říkala, ať drží hubu. Ale tak to bylo oprávněné, protože jsme na vlakáči potkali pana dobrého příjemného a vyžehleného a pana ve vztahu a Anča s Klárou se začly nahlas před ním vybavovat o tom, jak mám na lepšího a ukazovat přitom na nejmenovaného nejkrásnějšího na světě. Zabiju je všechny! Už nikdy před Ančou neřeknu, že jde komár. A taky jí nikdy neřeknu vůbec nic. Protože to pak naznačuje těm, co to údajně dávno ví. To je v piči svět, fakcicky. Ale mám dobrou náladu. To je hlavní, žže. I když mě Lenka zradila a není se mnou ženatá! To je fakt na nic. Hledám nějakou třetí nejlepší kamarádku, se kterou bych se mohla vzít. Teď je to totiž složité, ale já nevím s kým. Jsem to ale týpečka. Předtím jsem měla život. Pak přišel nějaký debil a řek mi, ať si založím facebook. Grr.

Když blondýny jsou pro chlapy a brunetky pro muže, tak pro koho jsou zrzky? Pro děcka. Haha, Ondra, ty si děcko!

Zítra jdu do dé sportu. Chci tam najít ty boty a chci, aby mi byly dobré. Protože Honzik mě včera tak hezky povzbudil, když mi řek, že to byly původně baskebalové boty, tak že bych je mohla mít dobré. Ach, žiju už jen pro ty boty. Jsem to ale trapka. Chci boty s chužovými částmi a kluka, co hraje wowko! Fňuk, kam jsem to dostala.

Jak dlouho ti ta Markéta nedala? To už je nějaký ten pátek.

Kolik chlapů je potřeba na výrobu sahlepu? Tři, protože ho musí udělat hodně. Tyvole, co to tu Anču napadlo. Tohle budem omývat ještě hoodně dlouho. Pff, prýže my s Ondrou jsme vyráběli sahlep. To si člověk sakra nemůže ani ustlat na jeho tvrdých kostech? Ne, zjevně ne, když se chce vyhnout narážkám jiných zůčastněných.

Zítra píšem ze zsv. No to je k popukání, vzhledem k tomu, že mi Vendul teprv neska donesla šešit. Srandáá jak cyp. Ani ne.

Chci už páteček!!!

remember the best times are yet to come.

20. února 2010 v 17:23 | pitka |  DŘISTY
Opouštím džindžr. Dobrí co, Renčo? Zjevně už nejsem dočasně poblouzněna jistým
nejmenovaným tak moc, abych o něm musela psát celé články, žže. A to je moc dobře. Ale kdoví, jak to bude po lyžáku. Někteří [já] doufají, že stále stejně. Sice svého skvělého radaru na tmavé vlasy a modrou budu se asi jen tak nezbavím, ale už ho pomalu nahrazuje radar na zelenou čepku s rovným kšiltem. Tento postřeh jsem učinila včera. A jsem zvědavá, jestli někdo přijde na to, že jsem zpátky tady. Uvidíme, žže.

Chci nové boty. Nejlépe takové ty najky, o kterých Len prohrásila, že jsou děsně nevkusné. Protože mi se úplně děsně líbí a vůbec mě nezajímá, že mi jsou všechny najky úzké a že kdyby mi byly nějakým mega zázrakem dobré, tak je musím koupit z peněz na Anglii, do které stejně nejedu. Mám prostě děsně těžký život, ale chci ty najky!

Jak se říká kapradině, co rostě na skalách? Mech?

A jsem fakt úplně týpka, co se neutále mění a vyvíjí. A co v gladách dojde do kulturáku, převleče se a začně tancovat street dance, na hudbu, která se jí ani pořádně nelíbí a poslouchá, něco o rozzuřených černoších, co se nestřílí, ale tancujou. A pak si doma ještě dá pár kroků z dnb dance, ale nepustí si k tomu nějaké ty dramy, ale Editors. A teď si prohlíží boty z hiphopového obchodu. Je to fakticky divná týpka.

Úplně jsem se zamilovala do toho nového alba od Manic Street Preachers, ke kterému jsem se konečně dostala! Je fakt úplně úžasné. Fakt fakt fakt. Asi si donesu bratrův kazeťák a pustím si ho. Jo, přesně to udělám. A nalakovala jsem si nehty na modro. Ano, ty moje malé ohryzané nehtíčky. Jsem fakt bobej.

Já že jsem se ní nebavil? Dyť jsem jí nadával!

Zítra jdu do čajky. Což je nadmíru dobré, protože jdu s baráčníkovskou grupou. V překladu to znamená s Klárou, Ondrou a pár nepodstanýma lidma. Jsem já to ale hnuska, ahah. A je to úplně dobré, doufám, že si to ještě nestihou rozmyslet. A prýže jde i Anča, což se docela divím, žže. Možná bych se místo lezení do čajky mohla učit zsv, ale to se zamítá. Koho sere nějaké blbé zsv, žže.

Ta, s biologickými zájmy.